آسفالت و خط‌کشی معابر منطقه ۱۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، علی الهوردیان با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام شده طی روز‌های اخیر، گفت: طی هفته گذشته، عملیات آسفالت معابر در برخی از معابر سطح ناحیه انجام شده است؛ در همین راستا اجرای آسفالت کوچه شهید امین فرزین منشعب از خیابان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، علی الهوردیان با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام شده طی روز‌های اخیر، گفت: طی هفته گذشته، عملیات آسفالت معابر در برخی از معابر سطح ناحیه انجام شده است؛ در همین راستا اجرای آسفالت کوچه شهید امین فرزین منشعب از خیابان نعیمی به طول بیش از ۹۲ متر در حال انجام است.
وی افزود: عملیات روکش آسفالت در خیابان‌های اکبر سوری تقاطع کوچه محمدی به متراژ ۴۴ متر مربع، خیابان برادران شهید مقدم مقابل زیرگذر به متراژ ۲۲ مترمربع و خیابان قلعه مرغی کوچه زمانی به همت عوامل اجرایی اداره فنی و عمرانی ناحیه اجرا می‌شود.
الهوردیان تصریح کرد: به منظور افزایش ایمنی در معابر، اجرای عملیات خط‌کشی محوری در خیابان امین‌الملک از مهمان‌‎نوازان تا نعمتی انجام شد. همچنین در جهت افزایش زیبایی بصری شهروندان رنگ‌آمیزی و نوسازی مبلمان‌ها، فلاورباکس‌ها، سطل‌های زباله و ست‌های ورزشی بوستان‌های ناحیه در حال انجام است.
سرپرست شهرداری ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۷، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی جلسه هم‌اندیشی قرارگاه اجتماعی برگزار شد که این طرح با محوریت بررسی و ساماندهی متکدیان، کارتن‌خواب‌ها، معتادین متجاهر، کودکان کار و زباله‌گرد‌ها به‌صورت شبانه‌روزی در حال انجام است.
وی گفت: به‌منظور بهبود وضعیت بوستان‌ها، نظافت، شست و شو، گندزدایی، بازکردن گرفتگی آب‌خوری‌ها و خاموشی بوستان‌های ناحیه انجام شد.
گاردریل‌ها و جداول، رفیوژ میانی و المان‌های ترافیکی و پل‌های عابر پیاده بزرگراه‌های شهید نواب صفوی و شهید چراغی انجام شد.
الهوردیان با اشاره به طرح نگهداشت سطح ناحیه، اظهار کرد: این اقدام همواره به طور مستمر در سطح ناحیه انجام می‌شود. جهت خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان و با رویکرد ایمن‌سازی و مناسب‌سازی معابر، عملیات کف پوش ضلع شرقی خیابان عبید زاکانی در حال اجرا است.
سرپرست شهرداری ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۷، تصریح کرد: در راستای ارتقاء وضعیت نظافت و پاکیزگی محیط شهری، طرح نوسازی و تعویض مخازن در خیابان امامی محرم و خیابان رسول فلاحی، در حال انجام است.
انتهای پیام/