نورپردازی سیمای شهری منطقه ۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، علی‌اصغر طاهری با اشاره به تاثیر نماد‌ها و عناصر شهری در نشاط شهری گفت: زیباسازی بصری یکی ازراهکار‌های اساسی درآرامش بخشی و تلطیف فضاهی شهری است که درهمین خصوص طرح‌های متنوع رنگ‎آمیزی المان‌های شهری و نورپردازی فضا‌های شهری با هدف […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، علی‌اصغر طاهری با اشاره به تاثیر نماد‌ها و عناصر شهری در نشاط شهری گفت: زیباسازی بصری یکی ازراهکار‌های اساسی درآرامش بخشی و تلطیف فضاهی شهری است که درهمین خصوص طرح‌های متنوع رنگ‎آمیزی المان‌های شهری و نورپردازی فضا‌های شهری با هدف تامین آرامش روحی و روانی شهروندان اجرا شد.
وی افزود: با توجه به اهمیت تلطیف فضای زندگی شهری، مدیریت منطقه بهره‌گیری از نقش و نور را برای دلپذیرشدن محیط زندگی اجتماعی دردستور کار قرار داده است.
وی با اشاره به اینکه نور یکی از عناصری است که در تاثیر زیادی در زیباسازی و کیفیت فضا دارد، ادامه داد: در همین راستا نمادهای نوری در قالب طرح تحول بیست گانه در معابر شهری و بزرگراه‌ها جانمایی شد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: در این طرح بزرگراه‌های شهید چمران و یادگارامام(ره) نمادهایی با ترکیب نقش، نور و رنگ نورپردازی شد.
انتهای پیام/