نفرت از رژیم صهیونیستی به وسعت جهانی رسیده است

سیدمحمدعلی موسوی‌جزایری در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» درباره جنایات رژیم صهیونیستی گفت: امروزه ما در حال یک جنگ تمام عیار با اسرائیل و آمریکای خبیث و جنایتکار هستیم و این جنگ سرنوشتی است که تکلیف را برای امت اسلام روشن می‌کند. وی ادامه داد: حضور ملت ما در مراسم راهپیمایی روز قدس امسال نشان […]

سیدمحمدعلی موسوی‌جزایری در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» درباره جنایات رژیم صهیونیستی گفت: امروزه ما در حال یک جنگ تمام عیار با اسرائیل و آمریکای خبیث و جنایتکار هستیم و این جنگ سرنوشتی است که تکلیف را برای امت اسلام روشن می‌کند.
وی ادامه داد: حضور ملت ما در مراسم راهپیمایی روز قدس امسال نشان از اعلام مشارکت در این جنگ است و ما در این جنگ ان‌شالله پیروز خواهیم شد؛ برای اینکه طوفان الاقصی به حمدالله خوببه پیش می‌تازد و دشمن را خیلی خار و منفور کرده و یک نفرت جهانی علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا در سطح دنیا به وجود آورده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: قبلاً در اروپا حتی کشورهای عربی واقف بر این بودند که رژیم صهیونیستی صاحب حق و مشکلی هم ندارد و ما باید با آن روابط سالم و مسالمت‌آمیز داشته باشیم اما با جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه بر همگان خباثت این رژیم کودک‌کش ثابت شد و تمام دنیا اعم از جهان عرب، آسیا، اروپا و آمریکا یا بهتر بگم جامعه جهانی به حقانیت ملت مظلوم فلسطین رسیدند و همه برای دفاع از انان فریاد زدند.
وی یاداور شد:  اکنون این نفرت به وسعت جهانی رسیده است بنابراین زمان آن رسیده که ما حرف حق را بزنیم و آن را به کرسی بنشانیم.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ