فروپاشی رژیم صهیونیستی نزدیک است

حجت‌الاسلام حسین طائب در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی و فروپاشی آن گفت: امروز اسلام در غزه با مظلومیت مردم غزه و کودکان غزه تبلور پیدا کرده است و مظلومیت اسلام امروز خودش را تمام عیار نشان داده است. وی ادامه داد: یک کشور تا دندان مسلح با ماشین […]

حجت‌الاسلام حسین طائب در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی و فروپاشی آن گفت: امروز اسلام در غزه با مظلومیت مردم غزه و کودکان غزه تبلور پیدا کرده است و مظلومیت اسلام امروز خودش را تمام عیار نشان داده است.
وی ادامه داد: یک کشور تا دندان مسلح با ماشین جنگی همه‌ی توان خود را گذاشته برای بمباران مردم مسلمان غزه لذا حضور گسترده و یکپارچه مردم و وحدت کلمه که در کشور‌های اسلامی و سایر کشور‌ها یک خروش بین‌المللی و مورد انتظار مقام معظم رهبری است برای حمایت از این مردم مظلوم و بی‌دفاع ایجاد شده است.
رئیس سابق اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: شما شاهد گستردگی و تنوع جماعت از جوان و پیر و نوجوان و کودک و خانواده‌هایی که با فرزند در آغوش مادران در روز قدس امسال به میدان آمدند تا حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین به همگان نشان دهند.
حجت‌الاسلام طائب تصریح کرد: ان‌شاءالله حضور مردم در راهپیمایی‎ها زمینه‌ای می‌شود بر اینکه ملت مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت در ایستادگی و استقامت در مقابل ظلم قوی‌تر شوند و بر قدرتشان افزوده شود که اینگونه فروپاشی رژیم صهیونیستی شتاب گیرد.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ