عملیات پروژه خانه موسیقی سرعت گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد؛ سید محمدحسین حجازی از پروژه خانه موسیقی واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کرد و در جریان پیشرفت ۶۵ درصدی این پروژه قرار گرفت. این پروژه به منظور افزایش و تامین فضا‌های مورد نیاز فرهنگی و هنری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد؛ سید محمدحسین حجازی از پروژه خانه موسیقی واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کرد و در جریان پیشرفت ۶۵ درصدی این پروژه قرار گرفت.
این پروژه به منظور افزایش و تامین فضا‌های مورد نیاز فرهنگی و هنری طبق نیازسنجی روز جامعه پیش‎بینی شده است که به عنوان آخرین پروژه فرهنگی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در حال ساخت است.
خانه موسیقی دارای دو سالن اختصاصی صدا و سه سالن تخصصی تمرین، سالن موسیقی ۳۰۰ نفره، کافی‌شاپ، چندین کلاس آموزشی تخصصی است.
قرار است پروژه باغ موسیقی که خانه موسیقی هم در دل آن تعریف شده است به فضایی آکادمیک و تخصصی تبدیل شود تا نسل جوان توسط اصحاب مطرح حوزه موسیقی آموزش ببینند.
با اتمام پروژه خانه موسیقی حدود سه هزار و چهارصد متر دیگر به فضای فرهنگی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‎آباد اضافه می‌شود.
انتهای پیام/