سیلی ایران به دشمن صهیونیستی درس‌آموز بود

به گزارش «سردبیر پرس»؛ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه (۲۶ فروردین) مجلس شورای اسلامی گفت: سیلی مردم ایران به دشمن صهیونیستی که به کنسولگری ایران تعرض کرده بود و خاک کشورمان محسوب می‌شود، محکم و درس‌آموز بود. پاسخ بازدارنده و پشیمان‌کننده مدافعان حریم کشور عزیزمان ایران، دل هر ایرانی […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه (۲۶ فروردین) مجلس شورای اسلامی گفت: سیلی مردم ایران به دشمن صهیونیستی که به کنسولگری ایران تعرض کرده بود و خاک کشورمان محسوب می‌شود، محکم و درس‌آموز بود. پاسخ بازدارنده و پشیمان‌کننده مدافعان حریم کشور عزیزمان ایران، دل هر ایرانی را که دل در گروی عزت و امنیت کشور پرافتخارمان دارد، شاد کرد.
وی تاکید کرد: اقدام نظامی ایران در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان بر اساس منشور سازمان ملل متحد بود و در صورتی که از رژیم صهیونیستی یا متحدان آن‌ها غلط دیگری سر بزند، پاسخ طراحی‌شده ایران، شدیدتر خواهد بود. انتقام از این رژیم غاصب و کودک‌کش، موجی از شادمانی و غرور در دل مسلمانان جهان ایجاد کرده است.
قالیباف اظهار داشت: دولت‌های مسلمان، با پیروی از خواسته ملت‌های خود که همانا تنبیه متجاوزان صهیونیست است در سمت درست تاریخ بایستند و خود را مقابل اراده ملت‌ها قرار ندهند؛ جمهوری اسلامی ایران بر این اصل تاکید دارد که هرگونه تهدید از مبدأ هر کشوری پاسخ مناسب و شدید به منشأ تهدیدات را در پی خواهد داشت. وی ادامه داد: ایجاد امنیت پایدار، منوط به پشیمان کردن هر متعرض به کشور است و جمهوری اسلامی ایران که نشان داده است غیرتمندانه نسبت به حفظ خاک و امنیت کشور، برخورد می‌کند، با اقتدار به وظیفه ملی خود عمل کرد. وظیفه خود می‌دانم به نمایندگی از منتخبان مردم از حافظان امنیت و عزت ایران تشکر کنم. خدا شما را عزیز کند که ایران ما را عزیز و سربلند کردید.
در پایان نمایندگان در صحن علنی مجلس با شعار «مرگ بر اسرائیل»، «سپاه انقلابی، تشکر، تشکر» از حمله پهپادی و موشکی سپاه به اسرائیل تشکر و حمایت کردند.
 
انتهای پیام/
منبع: ایرنا