ایران در برابر تهاجم دشمنان خویشتنداری نخواهد کرد

به گزارش «سردبیر پرس»؛ مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم سید عباس صالحی روزبهانی در مسجد امام رضا(ع) سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد. سردار ایرج مسجدی در این مراسم ضمن تاکید بر نکوداشت یاد شهدا اظهار داشت: ما دو وظیفه اساسی داریم یکی اینکه نام شهدا و خانواده‌های آن‌ها را در تاریخ، انقلاب و […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم سید عباس صالحی روزبهانی در مسجد امام رضا(ع) سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد. سردار ایرج مسجدی در این مراسم ضمن تاکید بر نکوداشت یاد شهدا اظهار داشت: ما دو وظیفه اساسی داریم یکی اینکه نام شهدا و خانواده‌های آن‌ها را در تاریخ، انقلاب و هر کوی و برزنی جاویدان سازیم تا نام شهید پاینده باشد و وظیفه دوم ما نیز ادامه دادن راه شهدا و دفاع از انقلاب و آرمان‌های شهدا است.
وی ادامه داد: مسیر شهدا ادامه دارد و این شهیدان جوان و رعنا اولین شهید مدافع حرم نبودند و شاید در آینده آخرین شهید نیز نباشند.
سردار مسجدی تصریح کرد: بعد از حمله به کنسولگری ایران از همان روز اول نظام مقدس جمهوری اسلامی تصمیم به انتقام گرفت و پیام‌های متعددی که از آمریکا و سایر کشور‌ها دریافت کردیم، مانع از حمله به رژیم کودک کش نشد، زیرا تصور می‌کردند ایران پاسخ نمی‌دهد یا از طریق نیرو‌های مقاومت در منطقه پاسخ خواهد داد.
وی ادامه داد: آمریکای جنایتکار ایران را به خویشتنداری دعوت کرد، اما از طرف دیگر از اقدامات اسرائیل حمایت می‌کند. ولی حمله اخیر نشان داد پدافند هوایی و گنبد آهنین به هیچ وجه نمی‌تواند در برابر موشک‌های ایران بازدارنده باشد.
مشاورعالی فرمانده نیروی قدس سپاه به بحران‌های اقتصادی و سیاسی رژیم صهیونیستی نیز اشاره کرد و افزود: (بنیامین) نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مفلوک برای بقای خودش به جنگ دامن زده است و در جنگ با حماس طبق اطلاعات موثق نتوانسته حتی به ۱۰ درصد زیرساخت‌های آن‌ها نیز ضربه بزند.
وی در ادامه چند سوال اساسی را مطرح کرد و گفت: اگر به حماس ضربه اساسی زده بود، پس چرا مذاکره می‌کند؟ چرا از طریق مذاکره به دنبال آزادسازی گروگان‌ها است؟
سردار مسجدی در پایان بیان کرد: خواسته جمهوری اسلامی جنگ نیست، ولی در برابر تهاجم دشمنان به خطوط قرمز نظام خویشتنداری نخواهد کرد؛ زیرا رژیم صهیونیستی به هیچ قاعده سیاسی، بین‌المللی و اخلاقی پایبند نیست و بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی را به سخره گرفته است.
در پایان این مراسم که با حضور خانواده و همسر شهید صالحی روزبهانی، رئیس، اعضای هیات رئیسه و مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور همچنین اساتید، کارکنان، دانشجویان، مسئولان کشوری و لشکری و نیز اقشار مختلف مردم شهیدپرور برگزار شد، حضار با قرائت بیانیه و سردادن شعار‌های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا ضمن حمایت از عملیات تنبیهی علیه رژیم غاصب صهیونیستی، از عملیات غرورآفرین وعده صادق رزمندگان غیور سپاه اسلام تشکر کردند.
 
انتهای پیام/
منبع: ایرنا