آغاز عملیات اجرایی آماده‌سازی نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛ حسین تیموری درباره عملیات اجرایی این نمایشگاه گفت: عملیات اجرایی آماده‌سازی این دوره از نمایشگاه بین‌ا‌لمللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) آغاز شده است. وی افزود: هم‌اکنون بخش‌های مختلف مصلی امام خمینی(ره) به ستاد برگزاری سی‌پنجمین دوره […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛ حسین تیموری درباره عملیات اجرایی این نمایشگاه گفت: عملیات اجرایی آماده‌سازی این دوره از نمایشگاه بین‌ا‌لمللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) آغاز شده است.

وی افزود: هم‌اکنون بخش‌های مختلف مصلی امام خمینی(ره) به ستاد برگزاری سی‌پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تحویل داده شده است و تلاش خواهد شد، تا فرایند آماده‌سازی بخش‌ها مطابق جدول زمان‌بندی انجام شود و تا شروع در نوزدهم اردیبهشت(۱۴۰۳) آماده بهره‌برداری باشد.
مدیر کمیته اجرایی و پشتیبانی نمایشگاه همچنین با بیان اینکه هماهنگی با سازمان‌ها و نهاد‌های همکار در برگزاری نمایشگاه کتاب سی‌وپنجم انجام شده است، بیان کرد: برگزاری جلسه‌های مختلف با این سازمان‌ها و نهاد‌ها در حال برگزاری است و به تناوب بازدید از محل نمایشگاه و بازدید مکان استقرار دستگاه‌ها نیز انجام خواهد شد.
به گفته تیموری نقشه اولیه جانمایی بخش‌های مختلف از جمله ناشران داخلی، ناشران خارجی و فعالیت‎های فرهنگی در اختیاران مدیران این کمیته‌ها قرار گرفته است و به زودی عملیات انتقال تجهیزات به مصلی نیز آغاز می‎شود تا چیدمان داخلی مصلی برای نمایشگاه شکل بگیرد. 
سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/