ساماندهی معتادان متجاهر در منطقه ۱۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگرپور بیان کرد: با توجه به اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در شهر تهران با مشارکت یگان حفاظت شهرداری تهران، پایگاه دهم مبارزه با مواد مخدر، گشت سازمان خدمات اجتماعی، شهربان و حریم بان نواحی، کلانتری‌های منطقه طرح جمع‎آوری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگرپور بیان کرد: با توجه به اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در شهر تهران با مشارکت یگان حفاظت شهرداری تهران، پایگاه دهم مبارزه با مواد مخدر، گشت سازمان خدمات اجتماعی، شهربان و حریم بان نواحی، کلانتری‌های منطقه طرح جمع‎آوری معتادان متجاهر در فضا‌های بی‌دفاع شهری، خلازیر، باغ انگوری، زمین‌های بایر اطراف میدان مرکزی میوه و تره‌بار انجام شد.
وی ادامه داد: اغلب کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر در فضا‌های بی‌دفاع شهری و حاشیه بزرگراه‌ها بیتوته می‌کنند که این طرح با توجه به دستور شهردار تهران مبنی بر طرح سامان‌بخشی آسیب‌های اجتماعی، تامین امنیت شهروندان و کنترل بزهکاری اجرایی شد. 
به گفته این مسئول معتادان متجاهر پس از جمع آوری برای ساماندهی و غربالگری به مراکز تخصصی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منتقل می‌شوند.
اخگرپور با اشاره به اینکه این مانور با هدف بهبود کیفیت زندگی شهروندان و پیگیری درخواست‌های آنان اجرایی شده تصریح کرد: طرح سامان‍‌‌‎بخشی اجتماعی به منظور جمع‌آوری  معتادان متجاهر، زباله‌گردها، متکدیان و کوکان کار به طور جدی در این منطقه پیگیری و اجرا می‌شود.
سرپرست شهرداری منطقه از شهروندان خواست در صورت مشاهده محل‌های تجمع معتادین، با سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی این افراد اقدام شود.
براساس این گزارش طرح جمع آوری معتادان متجاهر در منطقه ۱۹ با حضور احمد احمدی صدر مدیر کل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، سرهنگ حسنه معاون یگان حفاظت شهرداری تهران و مدیران شهری این منطقه همراه بود.انتهای پیام/