قدرت پوشالی رژیم جعلی صهیونیستی

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی «سردبیر پرس»؛ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، طبق نام‌گذاری امام راحل (ره) برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین، روز جهانی قدس نام‌گذاری شد. بنیانگذار جمهوری اسلامی در سال ۱۳۵۸ از مسلمانان جهان خواست برای حمایت از مردم فلسطین و بریدن دست رژیم صهیونیستی از سرزمین‌های اشغالی راهپیمایی کنند. در این […]

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی «سردبیر پرس»؛ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، طبق نام‌گذاری امام راحل (ره) برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین، روز جهانی قدس نام‌گذاری شد. بنیانگذار جمهوری اسلامی در سال ۱۳۵۸ از مسلمانان جهان خواست برای حمایت از مردم فلسطین و بریدن دست رژیم صهیونیستی از سرزمین‌های اشغالی راهپیمایی کنند. در این روز مراسم‌های متنوعی در کشور‌های مسلمان و مختلف جهان در حمایت از فلسطینیان برگزار می‌شود.  در همین راستا امسال نیز حال و هوای روز قدس با توجه به عملیات طوفان الاقصی و شکستن هیمنه رژیم کودک‌کش صهیونیستی و جنایات غیرانسانی این رژیم غاصب بر ضد زنان، کودکان و مردم بی‌گناه غزه و فلسطین متفاوت‌تر از سال‌های قبل بود و شاهد حضور باشکوه مردم در اقصا نقاط ایران در این تجمع جهانی بودیم. اقشار مختلف از مردم با حضور حماسی و گسترده، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و حامیانش نشان دادند. مردم روزه‌دار و انقلابی تهران نیز به همراه مسئولان از ساعاتی ابتدایی شروع راهپیمایی (ساعت ۱۰) گردهم آمدند تا جهانیان شاهد جلوه دیگری از خشم انقلابی بر ضد استکبار جهانی و رژیم کودک کش صهیونیستی باشند. حضور کودکان و نوجوانان و حتی افراد مسن و دارای معلولیت جسمی در این راهپیمایی و اهتزاز پرچم‌های سه رنگ ایران، فلسطین، حزب الله لبنان، جنبش حماس در کنار پلاکارد‌هایی با موضوعاتی چون دفاع از فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی در راهپیمایی روز جهانی قدس از جلوه‌های این مراسم بود. رژیم صهیونیستی رژیمی جعلی است که نظام خبیث و استعمارگر انگلیس از ۷۵ سال پیش آن را دستمایه نابودی امت اسلام قرار داد. رژیم صهیونیستی با حمایت‌های آمریکا، این رژیم استکبار جهانی زنده است و هروقت این مدعی دروغین حقوق بشر از میان برود، رژیم صهیونیستی نیز معنایی نخواهد داشت و در واقع متلاشی می‌شود اگر چنین شود سرزمین فلسطینی‌ها به خودشان باز خواهد گشت و صهیونیست‌ها تسلیم می‌شوند، جبهه مقاومت و دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را به این فروپاشی به امید خدا می‌رسانند، البته که این رژیم می‌داند که چه کرده و چه خواهد شد بنابراین بزرگترین انتقام در مقابل جنایات این رژیم کودک‌کش، مانند به شهادت رساندن و ریختن خون‎ بی‌گناهان و خسارت‌‌شان به ایران و اسلام و ترور دانشمندان، همان حمایت از ممردم مظلوم فلسطین و غزه و حمایت برای آزادی قدس شریف است. این اتفاقات اخیر مانند حمله به کنسولگری ایران در سوریه نیز آخرین دست و پا زدن‌های رژیم صهیونیستی در منجلابی است خود ساخته است، این رژیم می‌داند که از درون فروپاشیده و در منظر جهانیان چهره‌ای منفور پیدا کرده است اما با حملات متعدد می‌خواهد ظاهر خود را حفظ کند، دریغ ازآنکه به نابودی نزدیکتر می‌شود، اما ایران مقتدر پاسخی مقتدرانه به عمل ضد حقوق بشری و بین‌المللی این رژیم جعلی خواهد داد.
 

نابودی رژیم غاصب صهیونیستی نزدیک است 
علیرضا زاکانی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «سردبیر پرس» گفت: جمعیتی را که امروز در راهپیمایی روز قدس شاهد هستیم نشان از نفرت تمام قد مردم از رژیم جعلی اسرائیل است. امیدوارم با همین جمعیت در مسجدالاقصی جشن نابودی هرچه سریع‌تر صهیونیست‌ها را بگیریم. 
او ادامه داد: قطعاً روز قدس امسال با سال‌های گذشته متفاوت است؛ جمعیت پر شور نشان از این موضوع دارد. 
شهردارتهران با بیان اینکه نابودی رژیم سفاک صهیونیستی نزدیک است، یادآور شد: همین که هیمنه قدرت پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی فرو ریخته برای مردم دنیا کافی است؛ این رژیم جعلی با کودک کشی و جنایات این چنینی یعنی ترور فرماندهان، به خیال خود می‌خواهد حفظ قدرت کند در صورتی که این چنین نیست. 
 

روز قدس، روزی جهانی بر علیه رژیم منحوس صهیونیستی
علیرضا فخاری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «سردبیر پرس» با اشاره به اینکه روز قدس، روز اعلام انزجار بر علیه جنایت و خونخواری رژیم جعلی صهیونیست است، گفت: متأسفانه کشور‌های حامی این جنایات وحشیانه و نسل‌کشی در غزه ترسی از حمایت آشکار از جنایات شکل گرفته ندارند و همین امر نشان دهنده چهره واقعی و ضدحقوق بشری مستکبران است که مدام از حقوق بشر حرف می‌زدند و خودشان را پشت نقاب‌های انسان‌دوستانه پنهان می‌کردند.
استاندار تهران با بیان اینکه روز قدس، روزی جهانی بر علیه رژِیم منحوس صهیونیستی است، اظهار داشت: اکنون چهره پلید صهیونیست‌ها بیش از پیش به جهانیان نمایان شده است؛ اما بدانند با کشت و کشتار و ترور راه به جایی نخواهند برد و هر چقدر که تلاش کنند، به پایان عمر خودشان سرعت بیشتری داده‌اند.
وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه جنایات رژیم گرگ صفت صهیونیستی برهمگان روشن است، افزود: حضور پرشور و پررنگ امروز مردم در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود از فلسطین و رهایی مردم غزه از دست گرگ صفتان  را اعلام کردند.
استاندار تهران تاکید کرد: به برکت خون مطهر شهدا به زودی زود شاهد نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی و آزادی فلسطین خواهیم بود. 
او در پایان یادآور شد: این جمعیت انبوه مردم در راهپیمایی روز قدس و حضور دهه نودی‌ها، جوان و نوجوان جلوه‌ای زیبا و فراموش نشدنی است و نشان می دهد که نسل امروزی هم از این رژیم منحسوس، متنفر است و خواهان تلاش مسلمین برای پایان دادن به عمر این رژیم جعلی هستند.
وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی که در عملیات طوفان الاقصی، آبرویی در سطح جهانی برایش باقی نماند و با اینکه همیشه حرف از برترین قدرت نظامی و اطلاعاتی در جهان می‌زد، اما توسط فلسطینی‌ها غافلگیر شد و این رژیم جعلی برای سرپوش گذاشتن بر روی این شکست تاریخی‌اش، تلاش می‌کند تا با کشتار مردم بی‌گناه غزه، قدرت‌نمایی کند اما افکار عمومی جهانی بیش از گذشته بر ضد این رژیم جعلی است.
 

رژیم صهیونیستی و آمریکا، دو روی سکه جنایت در تاریخ بشریت
سردار محمود توکلی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی «سردبیر پرس» اظهار داشت: امروز شهاد حضور پرشور مردم تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم و همزمان با پایتخت، این مراسم باشکوه در شهر‌های مختلف کشورمان هم در حال برگزاری است، اما تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی در کنسولگری ایران در سوریه، حال و هوای شهدایی به راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران بخشید. 
وی اظهار داشت: اقدامات ضدانسانی و ضدحقوق بشری رژیم صهیونیستی در غزه و همچنین حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق نشان می‌دهد که این رژیم جعلی به خط پایانی رسیده است و علی رغم اینکه در ابتدای طوفان الاقصی تلاش داشت تا از نظر رسانه ای، چهره‌ای مظلوم از خود در عرصه جهانی مخابره کند، اما می‌بینیم که امروز افکار عمومی جهانی این رژیم منحوس را به عنوان رژیم خونخوار می‌شناسند.
جانشین فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به عنوان یک رژیم جنایتکار شناخته شده است، اظهار داشت: در طول سالیان گذشته رژیم صهیونیستی در عرصه جهانی به عنوان یک رژیم ترویستی و خونخوار شناخته شده بود و بعد از انجام عملیات‌های وحشیانه در غزه توسط این رژیم جعلی، چهره واقعی اش را نشان داد. 
وی گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار، دو روی سکه جنایت در تاریخ بشریت محسوب می‌شوند و جنگ غزه، یک نمونه بارز از اقدامات ضدحقوق بشری این مستکبران محسوب می‌شود و اگر سیری در تاریخ داشته باشیم، پی به جنایت‌های این جنایتکاران در سایر کشور‌های جهان هم می‌بریم.
سردار توکلی در پایان خاطر نشان کرد: مردم تهران با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که مردم مظلوم غزه تنها نیستند و علاوه بر آن، تشییع با شکوه پیکر شهدای حادثه تروریستی در کنسولگری ایران در دمشق نیز نشان داد که مردم ادامه دهنده راه شهدا هستند.
انتهای پیام/خ