ساخت نهمین مقبره‌الشهدای منطقه ۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، نصراله آبادیان گفت: برنامه ریزی‌ها برای احداث این مقبره از سال گذشته شروع و از اسفند ماه اجرایی شد و در حال حاضر ۶۰ درصد آن انجام شده است. وی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر فونداسیون، ستون‌ها و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، نصراله آبادیان گفت: برنامه ریزی‌ها برای احداث این مقبره از سال گذشته شروع و از اسفند ماه اجرایی شد و در حال حاضر ۶۰ درصد آن انجام شده است.
وی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر فونداسیون، ستون‌ها و رواق‌ها اجرا شده و تا پایان اردیبهشت ماه عملیات نازک کاری با استفاده از کاشی هفت رنگ در اطراف رواق‌ها و هشتی‌ها و کف سازی اطراف مزار به اتمام خواهد رسید.
شهردار منطقه ۷ یادآور شد: طراحی این مزار برگرفته از معماری ایرانی اسلامی بوده و در پایان اردیبهشت ماه یکی از شهدای گمنام هشت سال جنگ تحمیلی در آن به خاک سپرده می‌شود.
گفتنی است؛ منطقه ۷ هشت مقبره شهدای گمنام دیگر در بوستان شهید نیاکی، باغ موزه قصر، پادگان ولیعصر(عج)، سازمان جغرافیایی، فدراسیون جانبازان و معلولین، وزارت دفاع، سازمان قضایی و پردیس وزارت ارتباطات قرار دارد.
انتهای پیام/