تشکیل ارتش کشور‌های اسلامی؛ راه مقابله با رژیم صهیونیستی

به گزارش «سردبیر پرس»؛سردار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه امروز سه‌شنبه در مصاحبه با شبکه خبری المیادین لبنان گفت که تنها راه مقابله با صهیونیست‌ها تشکیل یک نیروی اسلامی و هم‌پیمان، متشکل از ارتش‌های کشور‌های اسلامی است. فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: صهیونیست‌ها مسلمانان را با همان هواپیما‌های جنگی بمباران می‌کنند که سوخت این […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛سردار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه امروز سه‌شنبه در مصاحبه با شبکه خبری المیادین لبنان گفت که تنها راه مقابله با صهیونیست‌ها تشکیل یک نیروی اسلامی و هم‌پیمان، متشکل از ارتش‌های کشور‌های اسلامی است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: صهیونیست‌ها مسلمانان را با همان هواپیما‌های جنگی بمباران می‌کنند که سوخت این هواپیما‌ها را خود کشور‌های اسلامی در اختیار این رژیم قرار می‌دهند و این یک لکه ننگ است.
حزب الله هم اکنون قوی‌تر از زمان آغاز جنگ است
دریادار تنگسیری اظهار داشت که حزب الله هم اکنون قوی‌تر از زمان آغاز جنگ است و همچنین تمامی جنبش‌های مقاومت در پیرامون رژیم صهیونیستی نیز در هر جایی که هستند، اکنون قوی‌تر از گذشته‌اند.
قطعا پاسخ صهیونیست‌ها را خواهیم داد
فرمانده نیروی دریایی در پاسخ به سوالی درباره واکنش ایران به حمله صهیونیست‌ها به بخش کنسولی ایران در دمشق تاکید کرد: مقامات ذیربط در فرصت مناسب، سیلی (ضربه) محکمی خواهند زد، ما یقینا به بمباران (حمله) به کنسولگری ایران در دمشق پاسخ خواهیم داد.
سردار تنگسیری همچنین درباره یمن افزود: یمن یک کشور مستقل است ضمن آنکه مقاومت هم یک نیروی مستقل به شمار می‌آید که در واقع برای فائق آمدن بر ظلم ایجاد شده است و از ما دستور نمی‌گیرند.
انصارالله یمن خودشان موشک و پهپاد می‌سازند
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت که جنبش انصارالله خودشان موشک و پهپاد می‌سازند، آن‌ها با وجود آنکه در محاصره و تحریم قرار دارند برای خود نیروی دریایی تشکیل دادند.
وی به حمایت‌های جمهوری اسلامی از ملت مظلوم فلسطین اشاره کرد و افزود: ما از همان ابتدا از ملت فلسطین دفاع کردیم چرا که سرزمین آن‌ها غصب و اشغال شده است و دوم اینکه ملت قوی غزه بسیار مظلوم هستند و ما هرگز نظیر آن‌ها را سراغ نداریم.
خون فلسطینی‌ها نابودی و پایان اسرائیل را رقم خواهد زد
دریادار تنگسیری با انتقاد از موضع برخی از کشور‌ها در حمایت از جنایت صهیونیست‌ها در غزه اظهار داشت که کشور‌های حامی صهیونیست‌ها وقتی مردم مقاومی مانند مردم غزه را می‌بینند باید از خود خجالت بکشند. این در حالی است که آمریکایی‌ها بمب‌های ویژه خودشان را در اختیار صهیونیست‌ها می‌گذارند تا این بمب‌ها را روی سر زنان و کودکان بریزند.
وی افزود: شما ملاحظه می‌کنید کشور‌های فرانسه و انگلیس و دیگران برای حمایت از نتانیاهو، این فرد جنایتکار کثیف و کودک کش به (فلسطین اشغالی) رفتند. من نمی‌دانم آیا این‌ها واقعاً انسان هستند و چگونه بر خود نام انسان گذاشته‌اند؟
فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: به کودک خردسالی که از ترس این‌گونه به خود می‌لرزد، به کودکان قطعه قطعه شده و مادری که کودکان خود را بر دوش گرفته است، نگاه کنید. من (تصاویر) پدری را دیدم که دو فرزند شهیدش را در آغوش گرفته است. پرسش این است که این کشور‌ها چگونه به این جنایتکار کمک می‌کنند؟
سردار تنگسیری گفت: من بر این باورم که خون بیش از چهار هزار کودک و زن و این همه مردم بی گناه، سرانجام گریبان آن‌ها را خواهد گرفت و آنان را خفه خواهد کرد و همین خون‌ها نابودی و پایان اسرائیل را رقم خواهند زد.
حضور نیرو‌های آمریکایی در منطقه دفاع از رژیم صهیونیستی است
وی در پاسخ به سوالی درباره حضور نیرو‌های آمریکایی در منطقه گفت: پیام شفاف است. آن‌ها به دنبال دفاع از رژیم اشغالگر هستند. بار‌ها علت حضور خود را در مدیترانه و دریای سرخ و به طور کلی در منطقه اعلام کرده‌اند، اگر یادتان باشد در روز‌های اول این جنگ ناو هواپیمابر آمریکایی از تنگه جبل الطارق وارد منطقه شد و در دریای مدیترانه مستقر شد. پیام این‌ها چه می‌تواند باشد؟ پیامشان این است که می‌خواهند از موجودیت رژیم صهیونیستی دفاع کنند در حالیکه این مساله تا ابد برای آن‌ها مایه ننگ و شرمساری خواهد بود.
انتهای پیام/