باید موانع تولید در کشور مرتفع شود

یوسف داودی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» گفت: بر اساس بیانات رهبر فرزانه انقلاب، امروز نیازمند جهش تولید هستیم که این موضوع مهم تنها با حضور و مشارکت مردم در زمینه‌های تولید و حمایت از تولید داخلی میسر است. داودی اظهار داشت: برای رسیدن به این هدف باید موانع حضور مردم در بخش تولید […]

یوسف داودی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» گفت: بر اساس بیانات رهبر فرزانه انقلاب، امروز نیازمند جهش تولید هستیم که این موضوع مهم تنها با حضور و مشارکت مردم در زمینه‌های تولید و حمایت از تولید داخلی میسر است.
داودی اظهار داشت: برای رسیدن به این هدف باید موانع حضور مردم در بخش تولید برطرف شود. 
او یاداور شد: زمانی که افزایش تولید داشته باشیم، به همان تناسب بیکاری کاهش می‌یابد و از آن سو با افزایش عرضه، شاهد کاهش تورم خواهیم بود و قطعاً دغدغه اول مردم یعنی معیشت و اقتصاد رفع خواهد شد و این شرایط باعث می‌شود که اقتصاد کشور سرپا بماند. 
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه هر مانعی در سر راه تولید باید برداشته شود تا فرصت شغلی ایجاد شود، افزود: قطعاً با حذف موانع جهش تولید خوبی را می‌توانیم در کشور شاهد باشیم. 
او گفت: قطعا بخش خصوصی باید وارد صحنه شود و اقتصاد کشور مردمی شود، یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی که رهبری بر آن تاکید داشتند، حضور مردم و مردمی کردن اقتصاد است؛ یعنی اگر ما می‌خواهیم یک نسخه بومی اقتصادی برای خودمان داشته باشیم، قطعاً بدون حضور مردم و نخبگان معنا ندارد. 
وی اظهارداشت: اگر مردم در اجزا و عناصر مختلف از حوزه تأمین گرفته تا در پروسه تولید حضور داشته باشند، قطعاً اقتصاد کشور اقتصادی پویا و پایدار خواهد بود و می‌تواند نیاز‌های کشور را برطرف کند. 
داودی یادآور شد: بنا به فرامین رهبر فرزانه انقلاب؛ دوره آزمون و خطا دیگر تمام شده و یک راه بیشتر نداریم که آن هم بازگشت به آرمان انقلاب اسلامی در عرصه اقتصاد است؛ یعنی مردمی‌سازی اقتصاد و تولید قدرت اقتصادی که در واقع همان اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی که منبعث از فرهنگ دفاع مقدس است. 
 
انتهای پیام//ح. ع