پاکسازی دپوی ضایعات در سطح منطقه ۱۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی منطقه ۱۴، امیر یزدی افزود: طرح ضربتی جمع‌آوری کلونی‌های آسیب زا اجتماعی در راستای صیانت و ارتقا امنیت محلات و حمایت از حقوق شهروندی در نواحی منطقه به اجرا درآمد. یزدی با اشاره به تأکید شهردار تهران مبنی بر اجرای صحیح و فوری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی منطقه ۱۴، امیر یزدی افزود: طرح ضربتی جمع‌آوری کلونی‌های آسیب زا اجتماعی در راستای صیانت و ارتقا امنیت محلات و حمایت از حقوق شهروندی در نواحی منطقه به اجرا درآمد.
یزدی با اشاره به تأکید شهردار تهران مبنی بر اجرای صحیح و فوری طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در بازه مشخص شده بیان داشت: در این طرح ضمن شناسایی آسیب‌دیدگان اجتماعی، جذب، جمع‌آوری و ساماندهی این افراد و معرفی به مراجع ذیصلاح در راستای ارتقای امنیت محلات انجام می‌شود.
وی در ادامه اظهار داشت: طرح جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در محل‌های تجمع و تردد آن‌ها آغاز شده است و تا پایان فروردین سال جاری ادامه دارد.
یزدی در پایان یادآور شد: در این طرح که همواره مورد درخواست و تاکید شهروندان و مدیران است، معتادان متجاهر، افراد بی‌خانمان و آسیب‌دیده اجتماعی از محلات جمع‌آوری می‌شوند و پس از غربالگری به مراکز ترک اعتیاد انتقال داده می‌شوند.
انتهای پیام/