نوسازی بزرگراه جاوید نشان متوسلیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: با توجه به ضرورت اصلاح آسفالت معابر بزرگراهی، عملیات تراش و روکش آسفالت از فروردین ماه سال ۱۴۰۳ در بزرگراه جاویدنشان متوسلیان (فتح) به عنوان بزررگراه منتخب منطقه ۹ شروع شد. وی افزود: در این راستا بزرگراه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: با توجه به ضرورت اصلاح آسفالت معابر بزرگراهی، عملیات تراش و روکش آسفالت از فروردین ماه سال ۱۴۰۳ در بزرگراه جاویدنشان متوسلیان (فتح) به عنوان بزررگراه منتخب منطقه ۹ شروع شد.
وی افزود: در این راستا بزرگراه جاوید نشان متوسلیان حد فاصل میدان فتح تا پل کن و بالعکس با دو تندرو و دو کندرو با ۵۵۷۶متر طول در هر سمت در دست اجرای عملیات عمرانی می‌باشد.
شهردار منطقه ۹ عنوان کرد: انجام عملیات مرمت و اصلاح آسفالت بزرگراه‌ها مطابق با برداشت‌های مکانیزه و نقشه‌های PMS تهیه شده توسط سازمان مشاور فنی و مهندسی تهران انجام می‌شود که در این راستا ۸۶۸۲۶مترمربع از بزرگراه جاویدنشان متوسلیان (فتح) جهت انجام عملیات روکش و تراش آسفالت در این معبر منتخب شناسایی شده است.
مرتضوی یادآور شد که با توجه به اعتبار تخصیص یافته به منطقه ۹ در حوزه عمرانی، در صدد هستیم تا نسبت به نوسازی بزرگراه مذکور در ۶ ماهه نخست سال جاری اقدام کنیم.
انتهای پیام/