افزایش میزان صدور پروانه در ۱۴۰۲

به گزارش «سردبیر پرس»؛ ابراهیم رضایی‌مقدم در گفتگویی با مقایسه آمار صدور پروانه سال گذشته با سال ۱۴۰۱ گفت: از ابتدای فروردین تا پایان اسفندماه سال گذشته، تعداد پروانه‌های صادر شده نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱، حدود ۲۱ درصد افزایش داشت. معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۲ افزود: در سال گذشته پروانه ۷ […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ ابراهیم رضایی‌مقدم در گفتگویی با مقایسه آمار صدور پروانه سال گذشته با سال ۱۴۰۱ گفت: از ابتدای فروردین تا پایان اسفندماه سال گذشته، تعداد پروانه‌های صادر شده نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱، حدود ۲۱ درصد افزایش داشت.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۲ افزود: در سال گذشته پروانه ۷ هزار و ۸۳۳ واحد مسکونی با متراژ یک میلیون و ۷۹۰هزار مترمربع صادر شده است.
رضایی‌مقدم ادامه داد: برهمین اساس به لحاظ متراژ، پروانه‌های صادره در سال گذشته نسبت به سال ماقبل حدود ۷۵ درصد افزایش داشت که این آمار بالاترین میزان در ۱۰ سال اخیر را نشان می‌دهد.
معاون شهردار منطقه ۲ با اشاره به کاهش میانگین زمان صدور پروانه عنوان کرد: به‌منظور تکریم مراجعین و رضایت شهروندان، مدت زمان فرایند صدور پروانه در سال گذشته نسبت به سال ماقبل ۱۵ درصد کاهش داشت.
انتهای پیام/