گسترش دایره جنگ از اهداف رژیم صهیونیستی

سردار اسماعیل احمدی مقدم در گفتگو با خبرنگار سیاسی  «سردبیر پرس» با بیان اینکه به‌زودی شاهد شکست نهایی رژیم صهیونیستی خواهیم بود، گفت: صهیونیست‌های جنایتکار و کودک‌کش در خیال پوچ، جبران شکست ترمیم ناپذیر را در  کشتار غیرنظامیان، کودکان و زنان دنبال می‌کنند. رئیس دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی گفت: درست است که مبارزات […]

سردار اسماعیل احمدی مقدم در گفتگو با خبرنگار سیاسی  «سردبیر پرس» با بیان اینکه به‌زودی شاهد شکست نهایی رژیم صهیونیستی خواهیم بود، گفت: صهیونیست‌های جنایتکار و کودک‌کش در خیال پوچ، جبران شکست ترمیم ناپذیر را در  کشتار غیرنظامیان، کودکان و زنان دنبال می‌کنند.
رئیس دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی گفت: درست است که مبارزات ضد صهیونیستی از همان ابتدای تأسیس این رژیم جعلی آغاز شده است، اما شاهدیم هر چه حرکت‌های ضد صهیونیستی به‌خصوص در دو دهه اخیر جنبه مردمی بیشتری به خود گرفته، مبارزات ضد صهیونیستی نیز مؤثرتر واقع شده و توانسته ضربات کاری‌تری را بر پیکره این رژیم وارد کند. 
سردار احمدی مقدم  در پایان خاطرنشان کرد: امروز رژیم صهیونیستی و شخص نتانیاهو برای بقاءشان دو هدف را در جنگ تعقیب می‌کنند؛ هدف اول شکست کامل مقاومت فلسطین و حماس و هدف دوم توسعه دایره جنگ است.
 
انتهای پیام //ح. ع