بازی «همه‌کاره» تولید می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ بازی «همه‌کاره» که امکان انجام ۲۰ بازی را برای کودکان و نوجوانان فراهم می‌کند، به‌زودی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید می‌شود. این‌بازی، با طراحی ایمان شریفی شامل صفحه‌ای دوار با طراحی منحصر به فرد است که […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ بازی «همه‌کاره» که امکان انجام ۲۰ بازی را برای کودکان و نوجوانان فراهم می‌کند، به‌زودی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید می‌شود.
این‌بازی، با طراحی ایمان شریفی شامل صفحه‌ای دوار با طراحی منحصر به فرد است که کودکان را به چالش می‌کشد و آنان را برای ساخت بازی جدید ترغیب می‌کند.
تقویت حافظه، افزایش دقت، گسترش دایره لغات، یادگیری مفاهیمی نظیر مترداف اشکال هندسی، تقارن و ساعت از جمله مزایای این بازی است.
ساخت اسباب‌بازی و سرگرمی باید به گونه‌ای باشد که خلاقیت و هوش کودکان را افزایش دهد و باعث خلق فرصت‌های جدید از سوی آنان شود.
بازی «همه‌کاره» توسط اداره‌کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای رده سنی بالای هفت سال طراحی شده است و می‌توان از آن به‌عنوان ابزار کمک آموزشی نیز استفاده کرد.
 
انتهای پیام/