رژیم صهیونیستی جنایتکار بشریت است

محسن رضایی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» درباره جنایات رژیم صهیونیستی گفت: امسال روز قدس همراه با چند حادثه بسیار مهم در منطقه در جهان اسلام و در ارتباط با ایران اسلامی برگزار شد. وی ادامه داد: جنایت عظیمی که رژیم صهیونیستی و اسرائیل بر غزه انجام دادن که بیش از ۳۳ هزار نفر […]

محسن رضایی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» درباره جنایات رژیم صهیونیستی گفت: امسال روز قدس همراه با چند حادثه بسیار مهم در منطقه در جهان اسلام و در ارتباط با ایران اسلامی برگزار شد.
وی ادامه داد: جنایت عظیمی که رژیم صهیونیستی و اسرائیل بر غزه انجام دادن که بیش از ۳۳ هزار نفر کودک و زن و پیرمرد را به شهادت رساندند و هزاران ساختمان را ویران کردند همچنین صد‌ها هزار جمعیت را آواره کردند در تاریخ بشریت بی‌سابقه است.
رضایی افزود: اسرائیل در باتلاق بزرگی گرفتار شده است و برای نجات خود دست به هر جنایتی می‌زند این را می‌توان از حوادث اخیر درک کرد.
وی با تاکید بر اینکه اسرائیل از خطوط قرمز انسانیت و حقوق بشر گذشته است خاطرنشان کرد: عبور رژیم اسرائیل از این خطوط بین‌المللی است و هیچ کشوری در دنیا نیست که این خطوط قرمز را به رسمیت نشناسد، ولی اسرائیل از این خطوط قرمز عبور کرده بنابراین با توجه به همچین شرایطی ملت فهیم ایران که خود مبتکر اصلی روز جهانی قدس است ارزش این روز را بیش از هر روز دیگر می‌داند و به صحنه آمده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: امروز یک بار دیگر مردم ایران به تمام دنیا ثابت کردند، کاری که در ۴۵ سال گذشته انجام داده‌اند و شعار‌هایی که داده‌اند حق و حقیقت بوده است و امروز جهان بیش از گذشته به فلسفه روز جهانی قدس آگاه شده و ایمان آورده است.
سیدمحسن طباطبایی؛ باشگاه خبرنگاران سردبیر پرس
انتهای پیام/خ