روز قدس؛ روز اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» در واکنش به حمله تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی به مقر دیپلماتیک ایران در سوریه اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی تابع هیچ قاعده بین‌المللی نیست و حتی سازمان ملل را هم زیر سوال برده‌است.  کوثری با بیان اینکه اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی بی‌جواب نخواهد ماند، خطاب به […]

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» در واکنش به حمله تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی به مقر دیپلماتیک ایران در سوریه اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی تابع هیچ قاعده بین‌المللی نیست و حتی سازمان ملل را هم زیر سوال برده‌است. 
کوثری با بیان اینکه اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی بی‌جواب نخواهد ماند، خطاب به سران رژیم غاصب صهیونیستی گفت: منتظر جواب اقدام وحشیانه تان باشید؛ اقدام متقابل ایران برای شما خیلی سخت‌تر خواهد بود. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: رژیم اشغالگر قدس با این اقدام وحشیانه خود نشان داد خیلی سریع رو به سقوط است. 
کوثری یادآور شد: رژیم غاصب اسرائیل، چون در اجرای چند هدف ناکام بود و نتوانست به آن‌ها برسد ترور را به‌عنوان آخرین راه انتخاب کرد و سفارت ایران در دمشق را مورد هدف قرار داد. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رژیم اشغالگر در قدم اول قرار بود مردم غزه را از شهرشان بیرون و آنان را به کشور‌های مجاور انتقال دهد، اما خوشبختانه نتوانست؛ همانطور که امروز همگان شاهدش هستیم هر روز شماری از آنان به دست مردم غزه به درک واصل می‌شوند. 
 کوثری با اشاره به نسل‌کشی و کودک‌کشی به دست رژیم اشغالگر صهیونیستی خاطرنشان کرد: قطعاً اقدام وحشیانه این رژیم جعلی به ضررشان است و بدانند همه حرکاتشان رصد می‌شود. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: روز قدس روز اعلام انزجار جهانی از جنایت‌های تاریخی رژیم جعلی صهیونیستی است و دنیا در انتظار پایان عمر این رژیم منحوس است که پایه و اساس آن براساس جنایت، زور، کشتار بی‌گناهان و عدم پایبندی به قوانین بین‌المللی است.
وی گفت: روز قدس، روزی است که در گذشته فقط شاهد برگزاری آن در کشورهای اسلامی بودیم اما امروز سایر کشورهای غیراسلامی هم در چنین روزی، فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند و خواهان پایان دادن به جنایت های رژیم جعلی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی هستند.
انتهای پیام//ح. ع