دوران قلدری و معرکه‌گیری صهیونیست‌ها به پایان رسیده است

به گزارش «سردبیر پرس»؛ محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۹ فروردین ماه)، اظهار کرد: شهادت سرداران سربلند و شجاع اسلام و یاران مخلص‌ ایشان شهید سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و حاج رحیمی و دیگر دوستان شهیدشان را به ملت شریف و مؤمن ایران اسلامی و خانواده‌های ارجمند آنان و […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۹ فروردین ماه)، اظهار کرد: شهادت سرداران سربلند و شجاع اسلام و یاران مخلص‌ ایشان شهید سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و حاج رحیمی و دیگر دوستان شهیدشان را به ملت شریف و مؤمن ایران اسلامی و خانواده‌های ارجمند آنان و تمام سبزپوشان مجاهد سپاه پاسداران تبریک و تسلیت می‌گویم.
وی بیان کرد: دشمن غاصب صهیونیستی با هدف قرار دادن کنسولگری کشورمان در سوریه بار دیگر به جهانیان ثابت کرد که در جنایتگری هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد و آن‌قدر در جهان بی‌آبرو و منفور است که آشکارا تمام قوانین بین‌المللی را زیر پا می‌گذارد.
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی هر چه بیشتر جنایت می‌کند، برخلاف خواست خود ضعیف‌تر می‌شود و مقاومت علیه خود را مصمم‌تر و با انگیزه‌تر می‌سازد. دوران قلدری و معرکه‌گیری صهیونیست‌ها با پشتوانه آمریکا در این منطقه به پایان رسیده و این اقدامات آنان نشان می‌دهد که بوی زوال و نابودی بعد از عملیات هفتم اکتبر به مشام آن‌ها رسیده است.
قالیباف تاکید کرد: ملت ایران در پی این جنایت، رژیم صهیونیستی را مجازات خواهد کرد که این مجازات درس‌آموز و سخت خواهد بود و زوال رژیم صهیونیستی را سرعت می‌بخشد.
 
انتهای پیام/
منبع: مهر