وداع مردم پایتخت با شهید راه قدس

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ «سردبیر پرس»؛ مراسم تشییع پیکر شهید سیدمهدی جلادتی از شهدای راه قدس، صبح امروز شنبه ۱۸ فروردین در محله نبرد منطقه ۱۴ تهران برگزار شد. این مراسم تشییع، با حضور پرشور مردم تهران برگزار شد و پیکر این شهید راه قدس، بعد از تشییع در جوار حرم شاه عبدالعظیم حسنی […]

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ «سردبیر پرس»؛ مراسم تشییع پیکر شهید سیدمهدی جلادتی از شهدای راه قدس، صبح امروز شنبه ۱۸ فروردین در محله نبرد منطقه ۱۴ تهران برگزار شد.
این مراسم تشییع، با حضور پرشور مردم تهران برگزار شد و پیکر این شهید راه قدس، بعد از تشییع در جوار حرم شاه عبدالعظیم حسنی به خاک سپرده شد.
مردم در مراسم تشییع این شهید والامقام، از مسئولان عالی‌رتبه کشور خواستار برخورد و پاسخ قاطع به این جنایت تاریخی رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق شدند؛ هر چند این تنها یک نمونه بارز از جنایات رژیم کودک‌کش و منحوس صهیونیستی است و کشتار مردم بی‌گناه غزه نیز جزو کارنامه شیطانی این رژیم جعلی محسوب می‌شود که در سایه غفلت جامعه جهانی صورت می‌گیرد.
گفتنی است شهید سیدمهدی جلاتی نیز جزو شهدای حادثه تروریستی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق بود. وی اوایل بهمن ماه سال گذشته بود که وارد سوریه شد و در نهایت به همراه فرماندهانی همچون شهید زاهدی و رحیمی و دیگر همرزمان، به شهادت رسید. 

انتهای پیام/
خبرنگار: محمدحسین خاوری