ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در منطقه ۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: مبحث ساماندهی آسیب‌های اجتماعی از جمله مطالبات شهروندان است که بر همین اساس یکی از اولویت‌های مدیریت ارشد شهری در سال جدید، اجرای طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران است. شهردار منطقه ۹ افزود: این طرح […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: مبحث ساماندهی آسیب‌های اجتماعی از جمله مطالبات شهروندان است که بر همین اساس یکی از اولویت‌های مدیریت ارشد شهری در سال جدید، اجرای طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران است.
شهردار منطقه ۹ افزود: این طرح در پنج محور ساماندهی کودکان‌کار، متکدیان، کارتن‌خواب‌ها، زباله‌گرد‌ها و معتادان متجاهر انجام می‎شود که با اجرای همه جانبه آن در محلات می‌‍توان شاهد تغییر چهره شهر و ارتقاء رضایت‌مندی شهروندان بود.
وی عنوان کرد: در همین راستا، ضمن برگزاری جلسه هماهنگی طرح سراسری ساماندهی آسیب‌های اجتماعی، برنامه عملیاتی  و تمهیدات اجرایی مورد نیاز در منطقه ۹ مصوب شد و بهره‌گیری از ظرفیت و پتانسیل‌های موجود و پیگیری مداوم و رصد شبانه روزی در دستور کار قرار گرفت.
این مدیر ارشد شهری در منطقه ۹ بیان کرد: پاک‌سازی شهر از ناهنجاری‌های شهری و احساس امنیت شهروندان از جمله دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری است که به صورت جدی در شهر تهران اجرایی می‌شود.
مرتضوی تاکید کرد: طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی مطابق با ضوابط قانونی و با استقرار و فعالیت  اکیپ‌های حامی شهر و سازمان پسماند در محلات منطقه ۹ با حفظ کرامت انسانی در حال اجرا است.
انتهای پیام/