پیروزی واقعی از آنِ سربازانِ رشیدِ جهانِ اسلام خواهد شد

محسن رضایی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب درباره راهپیمایی روز قدس اظهارداشت: ایشان فرمودند؛ روز قدس امسال یک خروش بین‌المللی علیه رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود. این پیام نشان خوبی دارد از این که امسال رژیم اشغالگر به طور کلی نابود شود. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام […]

محسن رضایی در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب درباره راهپیمایی روز قدس اظهارداشت: ایشان فرمودند؛ روز قدس امسال یک خروش بین‌المللی علیه رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود. این پیام نشان خوبی دارد از این که امسال رژیم اشغالگر به طور کلی نابود شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام راهپیمایی پر شور روز قدس را ترسی بر اندام رژیم غاصب و سفاک صهیونیستی دانست و گفت: همه آمدیم تا به رژیم اشغالگر و همپیمانانش بگوئیم عمرتان پایان یافته و هر چه سریع‌تر غزه را ترک کنید.  
وی با بیان اینکه جنایت‌های رژیم اشغالگر و سفاک بدون توجه به حقوق انسانی و نقض گسترده حقوق بین‌المللی بشردوستانه کماکان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با استقامت در برابر ظلم و مقابله با اشغالگری، به لطف خداوند و با رشادت‌های یاران واقعی امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف، پیروزی واقعی از آن سربازان رشید جهان اسلام خواهد شد.  
انتهای پیام//ح. ع