فروپاشی نهایی رژیم غاصب صهیونیستی نزدیک است

فرزانه سریر در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» با اشاره به اینکه  راهپیمایی امسال روز قدس حماسه دیگری خواهد بود، گفت: بیداری جوانان مسلمان و عملیات‌های مقاومت قهرمان فلسطین تمامی تصورات و معادلات رژیم جعلی صهیونیستی را برهم زد.  مدرس دانشگاه جامع انقلاب اسلامی افزود: امام(ره) چه زیبا قدس را نماد خط مقدم یک […]

فرزانه سریر در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» با اشاره به اینکه  راهپیمایی امسال روز قدس حماسه دیگری خواهد بود، گفت: بیداری جوانان مسلمان و عملیات‌های مقاومت قهرمان فلسطین تمامی تصورات و معادلات رژیم جعلی صهیونیستی را برهم زد. 
مدرس دانشگاه جامع انقلاب اسلامی افزود: امام(ره) چه زیبا قدس را نماد خط مقدم یک نبرد جهانی مستضعفین عالم و مستکبرینش معنا کرد؛ ایشان فرمودند: روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرت‌هاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز شوند و در مقابل مستکبرین بینی مستکبرین را به خاک بمالند. 
وی در ادامه سخنانش اقدام وقیحانه رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در سوریه را محکوم کرد و افزود: سکوت در این زمینه بزرگترین خیانت است. 
مدرس دانشگاه جامع انقلاب اسلامی افزود: یکی از کار‌های کوچکی که مسلمانان می‌توانند انجام دهند شرکت در راهپیمایی روز قدس است.   
سریر اظهار داشت: سرشکستگی صهیونیست‌ها و ترکیدن قدرت پوشالی رژیم جعلی صهیونیست‌ها بر همگان روشن است و این شکست محصول تفکر مقاومت در برابر سلطه با برگزیدن اسلام ناب است. 
او یادآور شد: امروز جوانان جبهه مقاومت به برکت خون شهیدان این راه پرافتخار با رسیدن به قله‌های علم و ابزار دفاعی پیش گرفتند که این خود نقطه قوت است. 
 
انتهای پیام//ح. ع