راهپیمایی روز قدس نشان‌دهنده نفرت مردم از رژیم غاصب است

سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در گفتگو با خبرنگار«سردبیر پرس» اظهارداشت: با توجه به حضور پرشور مردم؛ راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به پارسال بسیار متفاوت است و همین حضور پر شور و نشاط، حمایت تمام قد از مردم غزه و نابودی و محو رژیم غاصب صهیونیستی را در بر دارد.  او یادآور شد: روز جهانی قدس […]

سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در گفتگو با خبرنگار«سردبیر پرس» اظهارداشت: با توجه به حضور پرشور مردم؛ راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به پارسال بسیار متفاوت است و همین حضور پر شور و نشاط، حمایت تمام قد از مردم غزه و نابودی و محو رژیم غاصب صهیونیستی را در بر دارد. 
او یادآور شد: روز جهانی قدس یادگار امام راحل به‌عنوان نقطه پیوند میلیارد‌ها مسلمان، خیزش‌های مردمی در سراسر جهان علیه رژیم غاصب صهیونیستی را به همراه داشته است به طوری که وحشت بر اندام رژیم غاصب انداخته است. 
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران راهپیمایی روز قدس را یک حقیقت و گام بزرگ برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی دانست و گفت: این رژیم جنایتکار بداند نه تنها جمهوری اسلامی ایران بلکه کشور‌های مسلمان هم عمل وقیحانه این شیطان بزرگ را محکوم کردند. 
قاضی‌زاده‌هاشمی ادامه داد: همه اقشار و گروه‌های سنی در راهپیمایی حضور یافتند تا سهم خود را در محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی ادا کنند. 
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران اظهارداشت: در برابر چنین دشمنی پاسخی قاطع و کوبنده‌ای باید داد تا دیگر هوس زورآزمایی نکند.  انتهای پیام//ح. ع