راهپیمایی روز جهانی قدس همراه با تشییع شهدا در پایتخت برگزار شد

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ راهپیمایی روز جهانی قدس امروز با شعار «روز قدس، از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» در تهران همزمان با سراسر کشور برگزارشد. شروع راهپیمایی امروز، ساعت ۱۰ صبح همزمان با تشییع پیکر مطهر شهدای گرانقدر کنسولگری ایران در دمشق، از میدان فردوسی تهران اعلام شده بود اما مردم انقلابی پایتخت، […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ راهپیمایی روز جهانی قدس امروز با شعار «روز قدس، از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» در تهران همزمان با سراسر کشور برگزارشد.
شروع راهپیمایی امروز، ساعت ۱۰ صبح همزمان با تشییع پیکر مطهر شهدای گرانقدر کنسولگری ایران در دمشق، از میدان فردوسی تهران اعلام شده بود اما مردم انقلابی پایتخت، ساعتی قبل برای تشییع و وداع با پیکرهای مطهر شهدا در این میدان حاضر شدند و فدای مرگ بر اسرائیل سر دادند.
در تهران مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی به سمت دانشگاه تهران محل برگزاری نمازجمعه ختم شد و سخنران این مراسم در تهران، سردار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه بود.
 
آغاز تشییع شهدای حمله تروریستی به کنسولگری ایران در سوریه-میدان فردوسی

پرچم‌های محور مقاومت در تشییع شهدای قدس

طنین شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا در خیابان‌های پایتخت

مهدی چمران: روز قدس، روز خشم جهانی بر علیه رژیم جعلی صهیونیستی است

مهدی چمران در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» گفت: روز جهانی قدس روز مقابله با رژیم متجاوز صهیونیستی است که به هیچ قانون بین‌المللی پایبند نیست و مسئله قدس، مسئله چند کشور اسلامی و عربی نیست، مسئله تجاوز جهانی است. (جزئیات بیشتر)

 
تایم لپس- نمایی از حضور باشکوه مردم پایتخت

حضور مسئولان لشکری و کشوری در کنار مردم پایتخت

تشییع نمادین کودکان غزه همزمان با راهپیمایی روز قدس

دلنوشته‌های مردم پایتخت برای مردم مظلوم و مقتدر فلسطین

حمل نمادین تابوت رژیم کودک کش صهیونیستی در خیابان‌های تهران

حضور بانوان نیجریه‌ای در راهپیمایی روز جهانی قدس

خیابان‌های پایتخت مملو از مردم بابصیرت و همیشه در صحنه

پرچم رژیم کودک کش و جعلی صهیونیستی به آتش کشیده شد

کجایید ای شهیدان خدایی

 
سردار حسن‌زاده: امروز چهره واقعی رژیم صهیونیستی برای جهانیان آشکار شده است

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» گفت: خروش مردم در روز جهانی قدس موجب شد تا مظلومیت مردم، کودکان و زنان فلسطینی و همچنین رسوایی رژیم کودک‌کش و نامشروع صهیونیستی برای همه جهانیان آشکار شود.(جزئیات بیشتر)
 
محسن رضایی: پیروزی واقعی از آنِ سربازانِ رشیدِ جهانِ اسلام خواهد شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» با استقامت در برابر ظلم و مقابله با اشغالگری به لطف خداوند و با رشادت‌های یاران واقعی امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف، پیروزی واقعی از آن سربازان رشید جهان اسلام خواهد شد. (جزئیات بیشتر)
 
قاضی‌زاده‌هاشمی: راهپیمایی روز قدس نشان‌دهنده نفرت مردم از رژیم غاصب است

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار«سردبیر پرس» روز قدس را یک حقیقت و گام بزرگ برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی دانست و گفت: در برابر چنین دشمنی پاسخی قاطع و کوبنده‌ای باید داد.(جزئیات بیشتر)
 
علیرضا فخاری: به برکت خون شهدا آزادی فلسطین نزدیک است

استاندار تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «سردبیر پرس» گفت: به برکت خون مطهر شهدا به زودی زود شاهد نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی و آزادی فلسطین خواهیم بود. (جزئیات بیشتر)
 
علیرضا زاکانی: نابودی رژیم غاصب صهیونیستی نزدیک است 

شهردار تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «سردبیر پرس» گفت: جمعیتی را که امروز در راهپیمایی روز قدس شاهد هستیم نشان از نفرت تمام قد مردم از رژیم جعلی اسرائیل است. امیدوارم با همین جمعیت در مسجدالاقصی جشن نابودی هرچه سریع‌تر صهیونیست‌ها را بگیریم. (جزئیات بیشتر)
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران: صهیونیست‌ها در غزه شاهد شکست همه‌جانبه هستند
حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: در جنگ اراده‌ها، مقاومت اسطوره‌ای ملت مظلوم و مقاوم غزه اراده انسان مؤمن و الهام گرفته از عاشورا را در معرض نگاه جامعه جهانی قرار داده است. صهیونیست‌ها در غزه شاهد شکست همه جانبه سیاسی، نظامی و رسانه‌ای در افکار عمومی جهان هستند. (جزئیات بیشتر)
 
انتهای پیام/