انقلاب اسلامی؛ عزت ایران و تهدیدی برای دشمنان

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛  ایران اسلامی از همان ابتدای انقلاب تاکنون پستی بلندی‌های مختلفی را در حوزه‌های متفاوت پشت سر گذاشته و با راهبری امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای و حضور و مشارکت همیشگی مردم متعهد به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، امروزه توانسته بیش از پیش جایگاه تأثیرگذار و تعیین‌کننده خود را در حوزه‎های […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛  ایران اسلامی از همان ابتدای انقلاب تاکنون پستی بلندی‌های مختلفی را در حوزه‌های متفاوت پشت سر گذاشته و با راهبری امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای و حضور و مشارکت همیشگی مردم متعهد به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، امروزه توانسته بیش از پیش جایگاه تأثیرگذار و تعیین‌کننده خود را در حوزه‎های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تحکیم بخشد و موجب موج حرکت عدالت‌خواهی و آزادی‌خواهی ملت‌های ستم‌دیده و مظلوم جهان شود. این انقلاب اسلامی بود که عزت و اقتدار همه جانبه (فرهنگی، سیاسی، دفاعی- امنیتی، نظامی و…) را برای ایران به ارمغان آورد، ایران اسلامی با وجود هجمه‌های دشمنان برای نابودی انقلاب و اسلام توانسته است با بهره گیری از دین اسلام و آموزه های دینی و وجود جوانان غیور سرزمین خود و شهدا تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و آرامش را به کشور بازگرداند و همچنین توانسته است سبب تهدید و تحدید نظام سلطه، مستکبران جهانی و… شود و اکنون که در امنیت هستیم به برکت خون شهدا و استقامت جبهه مقاومت و پایبندی جوانانمان به ارمانها و ارزش‎های انقلاب است. اینگونه است که تمامی نهضت‌های آزادیبخش اسلامی، مستضعفین و مظلومان جهانی و… انقلاب اسلامی را به عنوان الگویی الهام بخش و مؤثر می‎دانند.
 
برجسته‎ترین اقتدار ایران اسلامی به مردم همیشه در صحنه است
امیر سرتیپ محمدرضا فولادی اظهارداشت: سران تمام کشور‌ها می‌دانند که روز به روز بر قدرت و اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود و این را هم می‌دانند با تمام تشکیلاتشان حریف ایران نیستند. 
او در ادامه سخنانش در سوالی مبنی بر اینکه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان را چطور ارزیابی می‌کنید، افزود: رژیم‌های استکباری اذعان و اعتراف می‌کنند عزت و اقتدار ایران در دنیا رو به رشد است؛ آنان تمام سرمایه‌ها و ظرفیت‌های خود را به خدمت گرفتند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را ساقط کنند، اما خوشبختانه نتوانستند. 
رئیس سازمان حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی یادآور شد: ماهیت نظام سلطه در جنگ غزه برای جهانیان و شعار‌های فریبنده، اعتبار و اقتدار پوشالی‌شان نمایان شده است.
امیر فولادی گفت: اصلی‌ترین و برجسته‌ترین اقتدار ایران اسلامی به مردم همیشه‌ درصحنه بر می‌گردد که همواره درپشتیبانی از انقلاب، ولی فقیه و نظام پای کار بودند و صحنه را ترک نکردند و حضورآنان به هر حال توانسته اقتدار را را برای ما به ارمغان بیارورد. 
 رئیس سازمان حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: به هر حال نیرو‌های مسلح جزئی ازمردم هستند؛ آنان واقعاً هم ولایت‌محور و هم مردمی هستند؛ یعنی از مردم، با مردم و در خدمت مردم هستند. 
امیر فولادی افزود: نیروی مسلحی که برای مردم خودش باشد و پشتش به مردم خودش گرم باشد؛ مردم آنان را تنها نمی‌گذارند و همیشه آنان را همراهی می‌کنند بنابراین این نیروی مسلح شکست‌ناپذیر خواهند بود و قطعاً و یقیناً روزبه‌روز بر عزتشان افزوده خواهد شد؛ معتقدم تا زمانی که این وحدت و مشارکت مردمی در همه زمینه وجود داشته باشد پیروزی در همه زمینه‌ها با کشور عزیزما ایران خواهد بود. 
وی در ادامه سخنانش در سوالی مبنی بر اینکه چرا قدرت‌های استکباری با شنیدن نام سپاه رعشه بر اندامشان می‌افتد، گفت: بالاخره با توجه به اینکه طول سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اثر بخشی و اقتدارش از همه ارتش‌های مدعی بیشتر است. 
رئیس سازمان حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس ارتش ادامه داد: با توجه به اینکه سپاه زاییده انقلاب اسلامی است و توانسته امروز به یک عظمت بزرگ برسد طبیعی است ترس بر اندام قدرت‌های استکباری بیفتد. 
 
امنیت کشورمان به برکت خون شهداست
سردار حسین اشتری اظهارداشت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و هدایت امامین انقلاب دستاورد‌های زیادی داشته است و توانسته در جهان یک جایگاه رفیع پیدا کند. 
او یادآور شد: جمهوری‌اسلامی ایران امروز به عنوان کشوری مقتدر؛ کشوری که روی پای خود و در مقابل همه تهدید‌ها با اقتدار ایستاده است؛ خصوصاً در هشت سال دفاع مقدس که همه کشور‌های دنیا که تقریباً کمک صدام بودند و برعلیه جمهوری اسلامی ایران و انقلاب ما اقدام کردند؛ انقلاب ما، چون یک انقلاب نوپایی بود خوشبختانه به لطف و عنایت الهی و هدایت‌های امام راحل و حضور مردم و ایثارگری رزمندگان اسلام خصوصاً سپاه پاسداران توانست در این دفاع مقدس سر بلند بیرون بیاید. 
مشاور عالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور امنیتی – انتظامی یادآور شد: امروز به برکت خون شهدا امنیت خوبی داریم؛ به پیشرفت‌های بزرگی دست یافتیم، اکنون دستاورد‌های ما در حوزه‌های دفاعی، پزشکی، دانشی و همه این‌ها حاکی از این است که کشور بحمدالله به سمت رو به رشد در حال حرکت است. 
سردار اشتری در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی برآمده از بطن مردم در آموزه‌های دینی به بهترین وضع توانسته مأموریت‌های خودش را انجام دهد، افزود: امروز همه کشور‌ها شاهد رشد پرشتاب و موفقیت‌های خوب نظام جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها هستند. 
مشاور عالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور امنیتی – انتظامی یادآور شد: به کوری چشم دشمنان؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در حوزه‌های دفاعی، مردم‌یاری، کمک به محرومان وکمک به جبهه مقاومت پیش‌قدم است که معتقدم این خود از دستاورد‌های بزرگ و خوب ایران است. 
سردار اشتری ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد توجه و محبوب مردم ایران و مظلومان جهان است؛ به طوری که امروز از آن به عنوان پشتوانه‌ای برای جبهه مقاومت محسوب می‌شود؛ امروز دنیا شاهد این است هر کسی و یا هر آزاده‌ای در کنار سپاه احساس پناه می‌کند؛ افتخارما این است که سپاه را در کشورمان داریم و امنیت ما مدیون ایثارگری رزمندگان اسلام و همین عزیزان است. 
او در ادامه سخنانش با اشاره به سخنان امام راحل که فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود، افزود: مقام معظم رهبری بیانات خوبی از سپاه داشتند که واقعاً شنیدنی و قابل تبیین است؛ ما باید برگرفته از امامین انقلاب و خواست مردم مظلوم این حمایت را از سپاه داشته باشیم اقتدار سپاه برای همه قدرتمندان جهان ثابت شده است و خدا را از این بابت شاکریم. 
سردار اشتری ادامه داد: سپاه پاسداران مولود انقلاب و از بطن مردم است و پابه‌پای انقلاب وظایفش را انجام می‌دهد معتقدم تا این انقلاب است سپاه عزیز هم است؛ خوشبختانه روزبه‌روز شاهد شکوفایی و رشد سپاه در کشور هستیم. 
 
امروزه ایران به عنوان ام‌القرای جهان اسلام تلالو می‌کند
سردار احمد رادان با اشاره به اینکه شهدا با اهداء خونشان امنیت کشور را تضمین کردند، گفت: این مکتب شهدا بود که سبب شد تا ما امروز در امنیت کامل به سر ببریم.  
فرمانده فراجا گفت: بودن در مکتب ارزشمند شهدا نعمتی بزرگ است که دستاورد‌های بسیاری دارد.  
وی درادامه سخنانش به ازجان گذشتگی و سیره شهید شعبانی اشاره کرد و گفت: اگر دشمن جرأت جسارت به ایران را ندارد به دلیل رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و توان تکنیکی نیرو برگرفته از خون شهدا است؛ به نظرم همچون شهدا باید راه استقامت را پیش بگیریم.  
فرمانده فراجا ادامه داد: به برکت خون شهدا، امروز ایران به‌عنوان ام‌القرای جهان اسلام تلالو می‌کند و به برکت همین شهدا و همرزمانشان در شرایط کنونی، اقتدار کشور در موقعیت والا و بالاتری قرار می‌گیرد.  
وی اعلام کرد: به برکت اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران امروز تهدیدات پوشالی دشمنان خنثی شده است.  
سردار رادان، خدمت صادقانه به مردم را حرکت در مسیر شهدا دانست و افزود: بر خود واجب می‌دانیم تا نسل جوان و نوجوان را با تا معرفت و سیره شهدا آشنا کنیم.  
او ادامه داد: وظیفه خطیری بر عهده ما است و نمی‌توانیم به از جان گذشتگی شهدا بی‌تفاوت باشیم.   
 
انتهای پیام/خ