امروز چهره واقعی رژیم صهیونیستی برای جهانیان آشکار شده است

سردار حسن حسن‌زاده در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» گفت: امروز ما شاهد خروش مردم جهان در راهپیمایی روز قدس هستیم، امروز باعث شده است مظلومیت مردم، کودکان و زنان فلسطینی و همچنین رسوایی رژیم کودک‌کش و نامشروع صهیونیستی برای همه جهانیان آشکار شود. وی ادامه داد: استکبار جهانی […]

سردار حسن حسن‌زاده در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار «سردبیر پرس» گفت: امروز ما شاهد خروش مردم جهان در راهپیمایی روز قدس هستیم، امروز باعث شده است مظلومیت مردم، کودکان و زنان فلسطینی و همچنین رسوایی رژیم کودک‌کش و نامشروع صهیونیستی برای همه جهانیان آشکار شود.
وی ادامه داد: استکبار جهانی نیز امروز چهره اصلی، واقعی و بدون نقابش را با، به شهادت رساندن جوانان و کودکان برای همه نمایان کرده است.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ افزود: یکی از برکات طوفان الاقصی و مظلومیت و اقتدار مردم غزه این بوده که تمام افکار عمومی دنیا را به حرکت درآورده است و امروز این حضور، خروش و جوشش مردمی تمام عیار جهانی، یک پیام برای رژیم صهیونیستی دارد، این است که باید بداند هیچ جایگاهی در بین مردم و ملت‌ها ندارد و باید برای پایان عمر خود فکری کند.
وی با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: دست و پا زدن این رژیم منحوس، نشان از روز‌های پایانی عمرش دارد، رژیم صهیونیستی رژیمی عاجز در تصمیم‌گیری، تعیین راهبرد و مقابله با یک محور مقاومت به نام حماس است و برای پوشاندن این عجز خود، رو به جنایتکاری و عبور از خطوط قرمز انسانیت آورده است.
سردار حسن‌زاده در پایان گفت: امروز ملت‌ها با حضور در راهپیمایی روز قدس پیام مهمی را به ملت فلسطین و غزه می‌دهند، که ما تا آخر کنار مردم غزه می‌ایستیم تا ان‌شاءالله جشن بزرگ مردمی و جهانی را در پیروزی مردم غزه و محور مقاومت برگزار کنیم.
 
انتهای پیام/خ