اقدام ددمنشانه صهیونیستی نباید بی‌پاسخ بماند  

حجت‌الاسلام والمسلمین ابولقاسم علیزاده در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» تعرض رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را اقدامی وحشیانه دانست و گفت: همانطور که شواهد نشان می‌دهد بسیاری از کشور‌ها در این زمینه عکس‌العمل نشان دادند و این اقدام آنان را محکوم کردند.  اظهارداشت: مجامع بین المللی حتماً باید به این […]

حجت‌الاسلام والمسلمین ابولقاسم علیزاده در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» تعرض رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را اقدامی وحشیانه دانست و گفت: همانطور که شواهد نشان می‌دهد بسیاری از کشور‌ها در این زمینه عکس‌العمل نشان دادند و این اقدام آنان را محکوم کردند. 
اظهارداشت: مجامع بین المللی حتماً باید به این موضوع ورود کند؛ افکار عموم جهان نیز خواهان برخورد با این اقدام وحشیانه هستند. 
او تاکید کرد: مسئولان ما قطعاً با هدایت‌ها و تاکیدات مقام معظم رهبری به وظایفشان عمل خواهند کرد و آن‌چیزی که مسلم است این اقدام ددمنشانه نباید بی‌پاسخ بماند.   
نماینده ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ یادآور شد: فقط بحث تروریستی کنسولگری ایران در دمشق نیست بلکه دامنه آن ممکن است کشور‌های دیگر را هم بگیرد. 
حجت‌الاسلام والمسلمین علیزاده یادآورشد: اگر سازمان ملل و شورای امنیت نمی‌توانند چنین موضوعاتی را کنترل کنند خودشان زیر سوال خواهند رفت. 
وی ادامه داد: این مجموعه بین‌المللی با این همه هزینه‌های سنگینی که برای ملت‌ها و کشور‌ها دارد خیلی بد است که نمی‌تواند این بحران‌ها را کنترل کند؛ اگر مطالعه کوتاهی داشته باشیم متوجه می‌شویم که اسرائیل کشور نیست، سوال این است حال که اسرائیل کشور نیست چرا با سران آن برخورد نمی‌شود؛ معتقدم در این زمینه باید فکر اساسی شود. 
او یادآور شد: دشمن به خیال خود فکر می‌کند با حذف فیزیکی هر یک از فرماندهان ایران می‌تواند سود کند، اما باید بگویم زهی خیال باطل.       
حجت‌الاسلام والمسلمین علیزاده در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه روز قدس امسال یک شور عاشورایی و انقلابی خواهد بود، افزود: راهپیمایی روز قدس نفس‌های آخر رژیم جعلی اسرائیل را خواهد گرفت. 
انتهای پیام//ح. ع