منطقه ۱۴ میزبان گردشگران نوروزی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، محمدحسن ساداتی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: در نوروز امسال منطقه ۱۴ میزبان بیش از ۵ هزار گردشگر در ایام نوروز بود. وی با اعلام این خبر افزود: همزمان با آغاز تعطیلات سال جدید و ماه مبارک رمضان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، محمدحسن ساداتی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: در نوروز امسال منطقه ۱۴ میزبان بیش از ۵ هزار گردشگر در ایام نوروز بود.
وی با اعلام این خبر افزود: همزمان با آغاز تعطیلات سال جدید و ماه مبارک رمضان شهروندان و گردشگران نوروزی از مکان‌های تفریحی، مذهبی، باستانی و گردشگری همچون مسجد تاریخی جامع بقیه الله دولاب، باغ سلیمانیه، خانه موزه استاد معین، بوستان سهند و شهربازی بزرگ بسیج درمنطقه ۱۴ بازدید کردند.
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ادامه داد: ایستگاه استقبال از گردشگران در قالب غرفه صنایع دستی، غرفه سوغات و شیرینی و غذا‌های سنتی، غرفه مسابقه نقاشی برای کودکان، غرفه عروسک و غرفه راهنمایی گردشگری در محلات منطقه ۱۴ در استقبال از گردشگران برپا شده بود.
ساداتی در پایان گفت: امیدوارم مسافران و گردشگران گرامی از زیبایی‌های منطقه ۱۴ نهایت استفاده را برده باشند.
انتهای پیام/