ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی در تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، محمد موسوی از اجرای طرح دو فوریتی ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی در این منطقه از شنبه ۱۸ فروردین خبرداد. شهردارمنطقه ۱۱ تهران افزود: این طرح به مدت ۲ هفته در منطقه ۱۱ اجرا می‌شود و جامعه هدف آن، طبق ابلاغ شهرداری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، محمد موسوی از اجرای طرح دو فوریتی ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی در این منطقه از شنبه ۱۸ فروردین خبرداد.
شهردارمنطقه ۱۱ تهران افزود: این طرح به مدت ۲ هفته در منطقه ۱۱ اجرا می‌شود و جامعه هدف آن، طبق ابلاغ شهرداری تهران، پنج گروه اولویت‌دار آسیب‌دیدگان اجتماعی شامل متکدیان، معتادان متجاهر، بی‌سرپناهان، کودکان کار و زباله‌گرد‌ها هستند.
شهردارمنطقه ۱۱ گفت:مقرر شده در مدت دو هفته اجرای طرح دو فوریتی ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی، این گروه‌ها به‌فوریت ساماندهی و گزارش نتایج این اقدام به مردم و شهرداری تهران ارائه شود.
محمد موسوی افزود: این طرح با هدف کنترل آسیب‌های اجتماعی و افزایش امنیت شهروندان در منطقه ۱۱ اجرا می‌شود.
شهردار منطقه ۱۱ گفت: از روز شنبه هم‌زمان، سه ون حامی شهر که هرکدام شامل یک خودروی ون با راننده و مددکار اجتماعی خواهند بود، در دو نوبت صبح از ساعت ۸ تا ۱۵ و عصر از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در منطقه گشت زنی خواهند کرد.
محمد موسوی افزود: این گشت‌ها در کنار نیرو‌های شهربان و معبربان نواحی ۴گانه و یگان‌حفاظت منطقه، ۵ گروه آسیب‌دیدگان اجتماعی را ساماندهی خواهند کرد.
انتهای پیام/