ابلاغ طرح «زندگی با آیه‌ها» به همه کارکنان دولت

به گزارش «سردبیر پرس»؛ میثم لطیفی در خصوص طرح زندگی با آیه‌ها گفت: طرح زندگی با آیه‌ها برای کارکنان دولت تحت عنوان طرح بهار در بهار اعلام شده است و از ابتدای ماه مبارک رمضان برای همه دستگاه‌های دولت و کارکنان اجرایی آن را رقم زدیم. وی با اشاره به اینکه ما قرار است گزارشی […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ میثم لطیفی در خصوص طرح زندگی با آیه‌ها گفت: طرح زندگی با آیه‌ها برای کارکنان دولت تحت عنوان طرح بهار در بهار اعلام شده است و از ابتدای ماه مبارک رمضان برای همه دستگاه‌های دولت و کارکنان اجرایی آن را رقم زدیم.
وی با اشاره به اینکه ما قرار است گزارشی را برای عملکرد این طرح از مجموعه‌های ذیربط گرفته و آن را بررسی کنیم، بیان داشت: آن چیزی که شنیده‌ها حاکی است در دستگاه‌ها استقبال متفاوت بوده است. امسال از آنجایی که بخشی از این طرح در تعطیلات نوروز بوده است مقداری ارتباط با کارمندان کمتر بوده و امیدواریم در سال‌های بعد این ارتباط را بیشتر انجام دهیم.
وی با اشاره به اینکه در سال‌های بعد نیز این طرح ادامه خواهد داشت، افزود: با تشکر از سازمان دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی که همکاری خوبی در این زمینه شکل گرفته است تا سازمان اداری و استخدامی بتواند دستگاه‌های اجرایی را در این موضوع مشارکت دهد.
 
انتهای پیام/
منبع: مهر