تجهیز منطقه ۱۹ به اولین سینمای کودک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور اظهار کرد: با توجه به نقش مهم کودکان به عنوان نسل آینده ساز، برنامه‌ریزی مناسب برای تفریح، نشاط و آموزش کودکان، نقش موثری در سرمایه گذاری برای رشد و بالندگی آن‌ها در آینده دارد. وی با اشاره […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور اظهار کرد: با توجه به نقش مهم کودکان به عنوان نسل آینده ساز، برنامه‌ریزی مناسب برای تفریح، نشاط و آموزش کودکان، نقش موثری در سرمایه گذاری برای رشد و بالندگی آن‌ها در آینده دارد.
وی با اشاره به اینکه سینمای ویژه کودکان یکی از مهمترین و پرمخاطب‌ترین بخش‌های سینما را در بر می‌گیرد گفت: بر همین اساس نخستین سینمای تخصصی کودک در این منطقه با گنجایش ۲۵۰ نفر به عنوان یکی از اقدامات مهم و تاثیر گذار در توسعه زیرساخت‌های فرهنگی محسوب می‌شود.
به گفته اخگرپور سینمای تخصصی کودک در فضایی با ۲۵۰ صندلی در سرای محله شریعتی شمالی ناحیه دو واقع در خیابان شهید زلفی داخل بوستان شریعتی قرار دارد.
این مسئول خاطر نشان کرد: این سالن از لحاظ رنگ بندی، نور، تصویر و صدا برای استفاده هرچه جذاب‌تر کودکان از فیلم‌ها طراحی شده و از قابلیت سینمایی برخوردار است و کودکان همراه با خانواده می‌توانند از این سینما استفاده کنند.
انتهای پیام/