برگزاری نمایشگاه شهر شهدا در پایتخت

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ نمایشگاه «شهر شهدا» که شامل وقایع از ابتدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع امنیت، ورود امام (ره) به  ایران، فرار شاه است از اول اسفند ماه برپا شده تا اخر ماه مبارک رمضان باز است. نمایشگاه شهر شهدا به طور رسمی ازاسفندماه آغاز‌به‌کار کرده و […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ نمایشگاه «شهر شهدا» که شامل وقایع از ابتدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع امنیت، ورود امام (ره) به  ایران، فرار شاه است از اول اسفند ماه برپا شده تا اخر ماه مبارک رمضان باز است.
نمایشگاه شهر شهدا به طور رسمی ازاسفندماه آغاز‌به‌کار کرده و تا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت ۵ تا ۹ شب و پس از مذاکره با آموزش و پرورش در ساعات صبح برای تور مدارس باز خواهد بود.
در این نمایشگاه مراسم ولادت امام حسن مجتبی(ع) به همراه آماده سازی و توزیع کیک ۴۳ متری به مناسبت ولادت کریم اهل بیت(ع) امام حسن مجتبی و مراسم ولادت با حضور مدیران مسئولان شهرداری و شورای شهر و خادمین امام رضا(ع) با برگزاری برنامه‌های متنوع در فرهنگسرای خاوران تهران با حضور جمع کثیری از مردم برگزار شد.

عکاس: فاطمه رضوان