ایران پاسخ کوبنده‌ای به رژیم صهیونیستی خواهد داد

حسن هانی زاده در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی «سردبیر پرس» با اشاره به حمله رژیم جعلی صهیونیستی به مقر کنسولگری ایران در دمشق اظهار داشت: این نوع رفتار و عمل رژیم صهیونیستی، نقض آشکار قوانین بین‌المللی و چنین رفتار‌هایی از یک رژیم جعلی، محکوم است.  وی افزود: رژیم صهیونیستی با اقدام نابخردانه و حمله […]

حسن هانی زاده در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی «سردبیر پرس» با اشاره به حمله رژیم جعلی صهیونیستی به مقر کنسولگری ایران در دمشق اظهار داشت: این نوع رفتار و عمل رژیم صهیونیستی، نقض آشکار قوانین بین‌المللی و چنین رفتار‌هایی از یک رژیم جعلی، محکوم است. 
وی افزود: رژیم صهیونیستی با اقدام نابخردانه و حمله متجاوزانه به ساختمان سفارت ایران در دمشق و به شهادت رساندن تعدادی از مستشاران نظامی کشورمان در این حمله، در حقیقت باعث به خطر افتادن صلح و امنیت جهانی شد و باید منتظر پاسخ ایران اسلامی به دلیل این تجاوز آشکار باشد. 
کارشناس مسائل خاورمیانه خاطر نشان کرد: در حال حاضر رژیم صهیونیستی درگیر جنگ غزه است و طوفان الاقصی، شرف و آبرویی در سطح جهانی برای آن‌ها باقی نگذاشته است و این جنگ برای این رژیم، یک چالش بزرگ است و از اینکه رژیم صهیونیستی در این جنگ دستاوردی نداشته، برایش گران تمام شده است.
هانی زاده افزود: بعد از آغاز عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی تلاش کرد که با مظلوم‌نمایی در جامعه جهانی، تمام افکار عمومی جهانی را به نفع خود تمام کند، اما دیری نپایید که هویت واقعی‌اش نمایان شد و به شهادت رساندن تعداد زیادی از مردم مظلوم غزه و همچنین حمله به بیمارستان‌های غزه، چهره شیطانی و بی‌هویت این رژیم جعلی را نمایان‌تر کرد و افکار عمومی جهانی در حال حال حاضر به شدت بر ضرر این رژیم غاصب است.
وی ادامه داد: قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل متحد مبنی بر آتش بس در غزه که در آن، رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا هم مواجه نبود، به ضرر رژیم صهیونیستی به پایان رسید و نشانه شکاف بین امریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی است.
کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به بن‌بست سیاسی رسیده است، اظهار داشت: این رژیم در تلاش است تا با گسترده کردن ابعاد جنگ و کشاندن پای قدرت‌های جهانی در این جنگ، در نهایت بتواند آن را به سود خود به پایان برساند.
انتهای پیام/