ضرورت برپایی نمایشگاه قرآن در طول سال

یوسف داودی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ پایگاه خبری- تحلیل سردبیر پرس؛ اظهارداشت: قرآن نیکوکاری و رفتار زیبا و عدالت را برای همه انسان‌ها می‌خواهد پس باید از آن استفاده کرد.  او یادآور شد: نیاز است نحوه عرضه مفاهیم قرآن را به روز کرده و با بهره گیری از ابزار‌های جدید و عرضه آن […]

یوسف داودی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ پایگاه خبری- تحلیل سردبیر پرس؛ اظهارداشت: قرآن نیکوکاری و رفتار زیبا و عدالت را برای همه انسان‌ها می‌خواهد پس باید از آن استفاده کرد. 
او یادآور شد: نیاز است نحوه عرضه مفاهیم قرآن را به روز کرده و با بهره گیری از ابزار‌های جدید و عرضه آن به مردم، شور و اشتیاق بیشتری را در بهره مندی افراد از این کتاب آسمانی ایجاد کنیم. 
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجایی که نمایشگاه قرآن نقش مهم و مستقیمی در توسعه فرهنگ قرآنی دارد، نیاز است تا شاهد تکرار نمایشگاه در طول سال باشیم. 
او یادآور شد: کسی که قرآن را حفظ می‌کند، توسط قرآن هم حفظ می‌شود در حقیقت شخص حافظ تحت حمایت مادی و معنوی این کتاب آسمانی قرار می‌گیرد و او را از نظر شخصیتی، رفتاری، تربیتی و معنوی به درجات عالی می‌رساند. 
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه می‌دانیم برپایی نمایشگاه قرآن در طول سال به یبک بار تاثیر آنچنانی ندارد طوری باید برنامه‌ریزی کرد تا به طور مستمر برپا شود. 
وی اظهارداشت: با برگزاری نمایشگاه قرآن جوانان و نوجوانان بسیاری را می‌توان در این محل مقدس جمع کرد و انان را با آموزه‌های بیشتر قرآنی آشنا ساخت. 
داودی ادامه داد: برپایی نمایشگاه قرآن یکی از نیاز‌های اصلی جامعه است و اگر مردم به خصوص جوانان با فرهنگ دینی آشنا نشوند، به نوعی تهدید برایشان به شمار می‌رود. نمایشگاه قرآن موقعیتی ایجاد می‌کند تا افراد به اطلاعات خوب و دسته‌بندی‌شده در حوزه‌های گوناگون دسترسی پیدا کنند. 
انتهای پیام//ح. ع