دیدار رهبران مقاومت در تهران

به گزارش «سردبیر پرس»، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس و «زیاد النخاله» دبیرکل جهاد اسلامی جمعه شب در تهران دیدار و گفتگو کردند. به گزارش المیادین، رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین در پایان این دیدار با صدور بیانیه‌ای تاکید کردند موفقیت هر مذاکره غیرمستقیم به توقف جنگ غزه، خروج کامل اشغالگان از سراسر […]

به گزارش «سردبیر پرس»، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس و «زیاد النخاله» دبیرکل جهاد اسلامی جمعه شب در تهران دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش المیادین، رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین در پایان این دیدار با صدور بیانیه‌ای تاکید کردند موفقیت هر مذاکره غیرمستقیم به توقف جنگ غزه، خروج کامل اشغالگان از سراسر نوار غزه، آزادی بازگشت آوارگان، انتقال کمک‌ها و تبادل اسرای غزه بستگی دارد.
هنیه و النخاله بر رد هرگونه پروژه یا اقدامات سیاسی که واقعیت‌های جدیدی را در غزه ایجاد می‌کند، تاکید کردند؛ واقعیت‌هایی که از اراده مردم فلسطین دور است.
آن دو اعلام کردند ادامه حمایت نظامی از رژیم صهیونیستی و پوشش سیاسی از آن به منزله شرکت در جنایت جاری در نوار غزه است.
رهبران حماس و جهاد اسلامی از عملیات محور مقاومت در یمن، عراق و جنوب لبنان که موید وحدت جبهه‌های مقاومت است، تمجید کردند.
رهبران این دو جنبش از مواضع قاطع ایران و حمایت استراتژیک این کشور از مقاومت و مردم فلسطین قدردانی کرده و از جهان اسلام خواستند دامنه مقابله با اشغالگر را گسترش دهند و خشم خود را ابراز کنند.
انتهای پیام؛
منبع: فارس