دستاورد‌های جمهوری اسلامی ایران در دنیا بی‌بدیل است

سردار حسین اشتری در گفتگو با خبرنگار حوزه دفاعی – امنیتی پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» اظهارداشت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و هدایت امامین انقلاب دستاورد‌های زیادی داشته است و توانسته در جهان یک جایگاه رفیع پیدا کند.  او یادآور شد: جمهوری‌اسلامی ایران امروز به عنوان کشوری مقتدر؛ کشوری که روی پای خود […]

سردار حسین اشتری در گفتگو با خبرنگار حوزه دفاعی – امنیتی پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» اظهارداشت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و هدایت امامین انقلاب دستاورد‌های زیادی داشته است و توانسته در جهان یک جایگاه رفیع پیدا کند. 
او یادآور شد: جمهوری‌اسلامی ایران امروز به عنوان کشوری مقتدر؛ کشوری که روی پای خود و در مقابل همه تهدید‌ها با اقتدار ایستاده است؛ خصوصاً در هشت سال دفاع مقدس که همه کشور‌های دنیا که تقریباً کمک صدام بودند و برعلیه جمهوری اسلامی ایران و انقلاب ما اقدام کردند؛ انقلاب ما، چون یک انقلاب نوپایی بود خوشبختانه به لطف و عنایت الهی و هدایت‌های امام راحل و حضور مردم و ایثارگری رزمندگان اسلام خصوصاً سپاه پاسداران توانست در این دفاع مقدس سر بلند بیرون بیاید. 
مشاور عالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور امنیتی – انتظامی یادآور شد: امروز به برکت خون شهدا امنیت خوبی داریم؛ به پیشرفت‌های بزرگی دست یافتیم، اکنون دستاورد‌های ما در حوزه‌های دفاعی، پزشکی، دانشی و همه این‌ها حاکی از این است که کشور بحمدالله به سمت رو به رشد در حال حرکت است. 
سردار اشتری در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی برآمده از بطن مردم در آموزه‌های دینی به بهترین وضع توانسته مأموریت‌های خودش را انجام دهد، افزود: امروز همه کشور‌ها شاهد رشد پرشتاب و موفقیت‌های خوب نظام جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها هستند. 
مشاور عالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور امنیتی – انتظامی یادآور شد: به کوری چشم دشمنان؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در حوزه‌های دفاعی، مردم‌یاری، کمک به محرومان وکمک به جبهه مقاومت پیش‌قدم است که معتقدم این خود از دستاورد‌های بزرگ و خوب ایران است. 
سردار اشتری ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد توجه و محبوب مردم ایران و مظلومان جهان است؛ به طوری که امروز از آن به عنوان پشتوانه‌ای برای جبهه مقاومت محسوب می‌شود؛ امروز دنیا شاهد این است هر کسی و یا هر آزاده‌ای در کنار سپاه احساس پناه می‌کند؛ افتخارما این است که سپاه را در کشورمان داریم و امنیت ما مدیون ایثارگری رزمندگان اسلام و همین عزیزان است. 
او در ادامه سخنانش با اشاره به سخنان امام راحل که فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود، افزود: مقام معظم رهبری بیانات خوبی از سپاه داشتند که واقعاً شنیدنی و قابل تبیین است؛ ما باید برگرفته از امامین انقلاب و خواست مردم مظلوم این حمایت را از سپاه داشته باشیم اقتدار سپاه برای همه قدرتمندان جهان ثابت شده است و خدا را از این بابت شاکریم. 
سردار اشتری ادامه داد: سپاه پاسداران مولود انقلاب و از بطن مردم است و پابه‌پای انقلاب وظایفش را انجام می‌دهد معتقدم تا این انقلاب است سپاه عزیز هم است؛ خوشبختانه روزبه‌روز شاهد شکوفایی و رشد سپاه در کشور هستیم. 
انتهای پیام/