موانع حضور مردم در بخش تولید باید برطرف شود

 اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی «سردبیر پرس‌» با اشاره به ضرورت تلاش مردم و مسئولان در جهت تحقق‌بخشی شعار امسال اظهارداشت: در این مسیر هیچ دولتی بدون همکاری و هم‌افزایی با مردم امکان و فرصت تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی برتر را ندارد چرا که مشارکت مردمی یک عنصر کلیدی در […]

 اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی «سردبیر پرس‌» با اشاره به ضرورت تلاش مردم و مسئولان در جهت تحقق‌بخشی شعار امسال اظهارداشت: در این مسیر هیچ دولتی بدون همکاری و هم‌افزایی با مردم امکان و فرصت تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی برتر را ندارد چرا که مشارکت مردمی یک عنصر کلیدی در تحقق اهداف اقتصادی و ملی محسوب می‌شود. 
او در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه در اجرای شعار جهش تولید، ابتدا باید اقتصاد را مردمی کنیم، افزود: در بخش مردمی ظرفیت‌های بزرگی وجود دارد که باید از آن استفاده شود. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هر سال ما مزین به شعار است که اجرای آن برکات فراوانی را نصیب کشور کرده است؛ همه باید مشارکت کنیم تا کشوری با قدرت و با اقتدار داشته باشیم. 
وی بیانات رهبر فرزانه انقلاب درباره شعار جهش تولید با مشارکت مردم را بسیار با ارزش دانست و گفت: حرکت در این مسیر نه تنها رشد و پیشرفت کشور را در بر دارد بلکه از آن می‌توانیم به عنوان الگو در همه زمینه‌ها استفاده کنیم. 
 کوثری در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه موانع حضور مردم در بخش تولید باید برطرف شود، افزود: تا زمانی که نتوانیم تمرکزمان را در این زمینه معطوف کنیم نمی‌توانیم قدم از قدم بر داریم، تا می‌توانیم باید بخش تولید را تقویت کنیم. 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اولین قدم جهش تولید را رفع مشکلات بیکاری و اقتصادی دانست و افزود: مقام معظم رهبری راهکار‌هایی را در این رابطه بیان کردند که انجام آن لازم و ضروری است. 
وی یادآور شد: بدون تردید مردم پای آرمان‌های انقلاب ایستادند و در مسیر پیشرفت کشور کوتاهی نخواهند کرد. 
انتهای پیام/