پاسدار خون شهیدان باشید

به گزارش «سردبیر پرس»؛ شهید سیدمصطفی محمودی، یکم مرداد ۱۳۳۶ به دنیا آمد. پدرش سیدمرتضی، امام‌جمعه بود و مادرش صدیقه نام داشت. تا پایان دوره متوسطه درس خواند و دیپلم گرفت. سپس به فراگیری علوم دینی پرداخت. طلبه بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. نوزدهم اسفند ۱۳۵۹، در سوسنگرد بر اثر اصابت ترکش […]

به گزارش «سردبیر پرس»؛ شهید سیدمصطفی محمودی، یکم مرداد ۱۳۳۶ به دنیا آمد. پدرش سیدمرتضی، امام‌جمعه بود و مادرش صدیقه نام داشت. تا پایان دوره متوسطه درس خواند و دیپلم گرفت. سپس به فراگیری علوم دینی پرداخت. طلبه بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. نوزدهم اسفند ۱۳۵۹، در سوسنگرد بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید.
در بخشی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار آمده است؛
پس از کوشش فراوانی که برای رفتن به جبهه داشتم و به هردری میزدم آن در بسته شده بود، بالاخره دری از در‌های رحمت الهی گشوده شد و این بنده روسیاه و گناهکار به آن در روی آورد و موفق شدم در کنار دیگر برادران با ایمان و مومن به امام و انقلاب جایی برای خودم باز کنم.
این اسلامی که امامی، چون حسین عزیز دارد و جان برکفانی، چون عباس دلاور و علی‌اکبر دارد و دلسوختگانی و درددارانی، چون خمینی بزرگ دارد ومن هم سهمی داشته باشم؛ و برشماست‌ای ملت رزمنده که پیام آور خون شهیدان باشید. شهیدانی که از بهترین افراد و مومن‌ترین کسانی بودند که به این انقلاب عشق می‌ورزیدند که پر و بالشان در کنار معشوق سوخت و خونشان برزمین ریخت و تمام نشستگان تاریخ را به قیام خواند؛ و چنین نقش بست بر زمین که‌ ای دریای بیکران انسان‌ها بپاخیزید و بایک دست قرآن و با دست دیگر سلاح برگیرید و از حق و رسالت انسانی و شرف خود دفاع کنید و حق خود را از ابرقدرت‌ها بستانید.
و، اما شما‌ ای مسئولان مملکتی، شمائیکه این پست و مقام را شهیدان به شما دادند و پشت میزی نشسته‌اید که با خون شهدا و از جان گذشتگی آن‌ها به شما رسیده است، بدانید و آگاه باشید که باید از این خون خوب پاسداری کنید.
انتهای پیام/