جنایت اخیر رژیم صهیونیستی، مصداق وحشی‌گری آنهاست

ابراهیم عزیزی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» ضمن محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در بیمارستان شفای غزه گفت: این جنایت شنیع مصداق بارز و برجسته‌ای از وحشی‌گری رژیم منحوس صهیونیستی و مبتنی بر خوی حیوانیت و برگرفته از اندیشه‌های شیطانی حاکم بر آنهاست. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح […]

ابراهیم عزیزی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» ضمن محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در بیمارستان شفای غزه گفت: این جنایت شنیع مصداق بارز و برجسته‌ای از وحشی‌گری رژیم منحوس صهیونیستی و مبتنی بر خوی حیوانیت و برگرفته از اندیشه‌های شیطانی حاکم بر آنهاست.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: تمام جهان اسلام بایستی با همه توان و همه ظرفیت و قوا، علیه این جنایت رژیم اشغالگر به خروش آیند و این اقدام شنیع و دور از انسانیت را محکوم کنند. 
عزیزی بیان کرد: روز قدس فرصتی است برای اعلام انزجار از این حرکت و رفتار شرم‌آور رژیم صهیونیستی که همه جهان اسلام باید در این روز یک صدا در صحنه دفاع و حمایت از مردم مظلوم و مقتدر فلسطین برآیند و با فریاد‌های محکم و با اتحاد همه امت اسلامی و حمایت از جبهه مقاومت تلاش شود تا لکه ننگ رژیم صهیونیستی از صفحه تاریخ روزگار محو شود.
نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش امریکا در جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و مقتدر فلسطین گفت: همه آنچه که امروز در سرزمین فلسطین و به‌ویژه غزه شاهد هستیم از نسل‌کشی گرفته تا این جنایات شنیع اخیر در غزه بدون شک یا با هدایت امریکایی و به دست عمالشان صورت گرفته و یا خودشان مستقیم در این جنایات دست دارند.
عزیزی در تاکید بیشتر افزود: قطعاً جنایات اخیر در غزه بدون اذن و پشتیبانی امریکایی‌ها اجرا نشده و نمی‌شود و نشأت گرفته از آن خوی استکباری امریکایی‌هاست.
انتهای پیام/