لزوم مجازات طراحان حادثه تروریستی روسیه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت؛ سید ابراهیم رئیسی در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان بی‌گناه روسی در حادثه تروریستی در شهر کروکوس در نزدیکی مسکو را به رئیس جمهور، دولت و مردم روسیه تسلیت گفت. رئیس جمهور در پیامی به «ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین» رئیس جمهور فدراسیون […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت؛ سید ابراهیم رئیسی در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان بی‌گناه روسی در حادثه تروریستی در شهر کروکوس در نزدیکی مسکو را به رئیس جمهور، دولت و مردم روسیه تسلیت گفت.
رئیس جمهور در پیامی به «ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین» رئیس جمهور فدراسیون روسیه، ضمن تسلیت جان باختن انسان‌های بی‌گناه در حادثه تروریستی مسکو به وی، دولت و مردم کشورش، این حادثه را قویاً محکوم و از تلاش‌های مقامات روسیه برای حفظ امنیت ملی این کشور حمایت کرد و همچنین خواستار اقدام جدی جامعه جهانی برای مجازات طراحان و عاملین این حادثه شد.
در پی حمله حداقل سه نفر با لباس شبه نظامی به طبقه همکف یک تالار کنسرت در شهر کروکوس در نزدیکی مسکو و تیراندازی با سلاح‌های خودکار به سمت حاضرین در این تالار و پرتاب نارنجک، بیش از ۶۰ نفر کشته و ۱۴۰ نفر مجروح شدند.
 
انتهای پیام/