اجرای پروژه‌های عمرانی در تالار وحدت و برج آزادی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی؛ در چهارچوب بهبود زیرساخت‌های تالار وحدت، رنگ‌آمیزی و به‌سازی سن این مجموعه، همچنین در بخش عمرانی پروژه اتصال خطوط فاضلاب مجموعه تالار وحدت به خط الگوی فاضلاب شهری نیز از امروز یکشنبه آغاز شد. سیستم فعلی جمع‌آوری فاضلاب تالار وحدت به‌صورت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی؛ در چهارچوب بهبود زیرساخت‌های تالار وحدت، رنگ‌آمیزی و به‌سازی سن این مجموعه، همچنین در بخش عمرانی پروژه اتصال خطوط فاضلاب مجموعه تالار وحدت به خط الگوی فاضلاب شهری نیز از امروز یکشنبه آغاز شد.
سیستم فعلی جمع‌آوری فاضلاب تالار وحدت به‌صورت سبتیک است که با توجه به اجرای سیستم فاضلاب شهری در منطقه و تبعیت از سازمان آب و فاضلاب استان تهران، اصلاح این سیستم در راستای جلوگیری از آسیب به محیط زیست و امکان تصفیه آب جهت مصارف کشاورزی صورت می‌گیرد.
در این پروژه، سه خط موجود و اصلی فاضلاب مجموعه تالار وحدت از انتهای مسیر به لوله‌های مخصوص متصل شده و از طریق حفاری تونلی به عمق سه متر در محوطه، به خط اصلی فاضلاب شهری متصل می‌شود.
طراحی و رفع ایرادات مربوط به سیستم اعلان حریق تالار وحدت و همچنین تهیه موکت‌های سالن انتظار تالار وحدت از دیگر اقداماتی است که تا شروع مجدد فعالیت‌های هنری در این مجموعه صورت خواهد گرفت.
در مجموعه برج آزادی هم برای آمادگی بهتر به‌منظور میزبانی از برنامه‌های هنری، سن تالار اصلی این مجموعه رنگ‌آمیزی می‌شود.
 
انتهای پیام/