دانشجویان برای ثبت‌نام در دیدار رمضانی با رهبر انقلاب اقدام کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها؛ این نهاد از دانشجویان خواست برای ثبت‌نام حضور در دیدار رمضانی با رهبر معظم انقلاب اسلامی به پایگاه اطلاع‌رسانی didar.nahad.ir مراجعه کرده و در آن نام‌نویسی کنند. نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه همچنین با طرح این پرسش که […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها؛ این نهاد از دانشجویان خواست برای ثبت‌نام حضور در دیدار رمضانی با رهبر معظم انقلاب اسلامی به پایگاه اطلاع‌رسانی didar.nahad.ir مراجعه کرده و در آن نام‌نویسی کنند.
نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه همچنین با طرح این پرسش که اگر شما در دیدار دانشجویی فرصت صحبت با رهبر انقلاب اسلامی را داشتید، مهم‌ترین نکته‌ای که با ایشان در میان می‌گذاشتید چه بود؟ از آن‌ها خواسته است پیشنهادات خود را برای صحبت در حضور ایشان اعلام کنند.
بر اساس این اطلاعیه دانشجویان می‌توانند با ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌رسانی فوق و پاسخ به پرسش یادشده به قید قرعه در دیدار رمضانی با رهبر انقلاب حضور داشته باشند. دانشجویان تا ۹ فروردین فرصت دارند در این پایگاه نام‌نویسی کنند.

انتهای پیام/