مسقف‌سازی پایانه اتوبوسرانی بهشت منطقه ۱۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور با اشاره به اهمیت توسعه و بهبود زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی و خدمت رسانی مطلوب‌تر به شهروندان اظهار کرد: در پاسخ به در خواست‌های شهروندان مبنی بر بهبود ارائه خدمات به منظور مسقف سازی این پایانه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور با اشاره به اهمیت توسعه و بهبود زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی و خدمت رسانی مطلوب‌تر به شهروندان اظهار کرد: در پاسخ به در خواست‌های شهروندان مبنی بر بهبود ارائه خدمات به منظور مسقف سازی این پایانه و محافظت از مسافرین در مقابل گرما، سرما عملیات مسقف سازی به مساحت ۶۰۰ متر مربع انجام شد.
اخگر پور ادامه داد: در عملیات اجرایی پایانه بهشت سایه بان هر سکو بیش از ۲۰۰ مترمربع را پوشش و مجموعا در حدود ۶۰۰ متر مربع با سازه اسکلت فلزی و پوشش ورق پلی کربنات انجام و به اتمام رسیده است.
وی بیان کرد: احداث این سکو‌ها برای رفاه حال شهروندان، رانندگان، دسترسی افراد کم توان به امکانات رفاهی، ارتقای زیبایی منظر شهری و انضباط بخشی به اتوبوس‌های مستقر در محدوده پایانه در نظر گرفته شده است.
این مسئول در خصوص تکمیل پایانه اتوبوسرانی بهشت به محل احداث استراحتگاه برای رانندگان، تامین روشنایی به صورت لامپ‌های خطی، خط کشی، نصب سطل زباله، رنگ آمیزی، المان‌های ترافیکی، نصب مبلمان شهری و جمع آوری بارندگی با نصب ناودان اشاره کرد.
به گفته اخگر پور در این منطقه دو پایانه اتوبوسرانی شهید سروری و بهشت مجهز به سرپناه و امکانات خدماتی برای مسافرین هستند.
انتهای پیام/