۲۷ پروژه شهری منطقه ۲ آماده بهره‎برداری

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ مهدی صالحی در تشریح پروژه‌هایی آماده بهره برداری در سطح منطقه ۲ در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به سیاست‌های مدیریت شهری دوره ششم و تأکیدات شهردار تهران مبنی بر ارائه خدمات باکیفیت به شهروندان این پروژه‌ها به تدریج وارد چرخه خدمت‌رسانی شده و در آینده نزدیک به صورت یکپارچه […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»؛ مهدی صالحی در تشریح پروژه‌هایی آماده بهره برداری در سطح منطقه ۲ در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به سیاست‌های مدیریت شهری دوره ششم و تأکیدات شهردار تهران مبنی بر ارائه خدمات باکیفیت به شهروندان این پروژه‌ها به تدریج وارد چرخه خدمت‌رسانی شده و در آینده نزدیک به صورت یکپارچه به بهره‌برداری می‌رسند و به صورت رسمی تحویل شهروندان تهرانی خواهد شد. 
وی افزود: پروژه‌های توسعه منطقه ای، محله‌ای و احداثی با هدف رفع مشکلات شهروندان تعریف و با تلاش شبانه روزی کارکنان و تسهیل خدمت رسانی به شهروندان اجرا و آماده بهره برداری است. صالحی بهسازی فضا‌های شهری، ارتقای سرانه‌ها و توسعه زیرساخت‌ها در تحقق ایجاد شهر انسان محور را مهم‌ترین راهبرد مدیریت منطقه در اجرای طرح‌های شهری برشمرد و گفت:به منظور بهبود شبکه معابر شهری و بزرگراهی و همچنین تسهیل در دسترسی همه شهروندان و همچنین افراد کم توان به امکانات شهری، طرح‌های عمرانی در قالب مناسب سازی معابرو بوستان‌ها، و همچنین اجرای عملیات روکش آسفالت اجرا شد.
شهردار منطقه ۲ در ادامه از بهره‎برداری تلویزیون شهری در ورودی ساختمان خبرداد و گفت: باهدف بهره گیری از ابزار‌های نوین تبلیغاتی و اطلاع‎رسانی این تلویزیون در ورودی ساختمان جانمایی شد.
 وی رفع مشکلات ترافیکی وایمن سازی معابر را ازدیگر طرح‌های اجرایی برشمرد و افزود: ساماندهی ترافیک میدان صنعت، شهید تیموری و میدان کوثر، تعریض بلوار دریا، ایمن سازی شبکه بزرگراهی، بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس، تقویت ناوگان اتوبوسرانی، مسقف کردن پایانه تاکسیرانی و همچنین اصلاح هندسی در نقاط پرترافیک ازجمله طرح‌های ترافیکی آماده بهره برداری است.
صالحی در ادامه به زیباسازی خیابان ستارخان اشاره کرد و گفت:ساماندهی منظر شهری میدان دریان نو، بهسازی زمین بازی بوستان‌ها، پایدار سازی بوستان پرواز، و… از دیگر پروژه‌های اجرایی است.
شهردار منطقه تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی را از دیگر اولویت‌های منطقه برشمرد و گفت: احداث سوله ورزشی پونک و مجموعه ورزشی پردیسان، بازپیرایی زمین‌های ورزشی، راه اندازی مراکز کارآفرینی، پویاشهر، حسینیه بوستان پرواز، خانه مادر و کودک و همچنین خانه خلاقیت کودکان اوتیسم بخشی از این پروژه‌ها است.
صالحی در ادامه به تکمیل تصفیه خانه پساب بوستان نهج البلاغه اشاره کرد و گفت: پروژه بازچرخانی پساب برای آبیاری فضای سبز منطقه یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اجرایی با رویکرد حفاظت از محیط زیست است.
انتهای پیام/