چرا سال جدید «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شد؟

به گزارش «سردبیر پرس»، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود، سال ۱۴۰۳ را به نام جهش تولید با مشارکت مردم ناگذاری کردند. ایشان با تاکید بر اینکه جهش در تولید بدون حضور مردم در اقتصاد و عرصه تولید امکان‌پذیر نیست خاطر نشان کردند: باید موانع حضور مردم در بخش تولید […]

به گزارش «سردبیر پرس»، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود، سال ۱۴۰۳ را به نام جهش تولید با مشارکت مردم ناگذاری کردند.
ایشان با تاکید بر اینکه جهش در تولید بدون حضور مردم در اقتصاد و عرصه تولید امکان‌پذیر نیست خاطر نشان کردند: باید موانع حضور مردم در بخش تولید برطرف شود و ظرفیت‌های بزرگ مردمی فعال شوند.
رهبر انقلاب فرمودند: با توجه به این موضوع، شعار سال ۱۴۰۳، «جهش تولید با مشارکت مردم» قرار داده شده است و امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب برنامه‌ریزان کشور و همکاری صاحب‌نظران و مشارکت عملی فعالان اقتصادی، زمینه تحقق این شعار به بهترین وجه فراهم شود.
در این طرح، مروری کوتاه خواهید داشت بر مهمترین سرفصل‌ها و محور‌های پیام نوروزی رهبر انقلاب و اینکه چرا سال پیش‌رو به این نام، نامگذاری شد.

انتهای پیام/
منبع: تسنیم