نصب تجهیزات ترافیکی در معابر منطقه ۱۹

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»، لطیف پنداریان درباره ارتقای ایمنی ترافیکی و نگهداشت معابر منطقه ۱۹ گفت: به منظور رسیدگی به تجهیزات و المان‌های ترافیکی و آشکارسازی و ایمن سازی بیش از ۱۰۰ عدد تجهیزات در معابر و بزرگراه‌های منتهی به ناحیه یک جانمایی و نصب شد. وی با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کاربران ترافیکی […]

به گزارش خبرنگار «سردبیر پرس»، لطیف پنداریان درباره ارتقای ایمنی ترافیکی و نگهداشت معابر منطقه ۱۹ گفت: به منظور رسیدگی به تجهیزات و المان‌های ترافیکی و آشکارسازی و ایمن سازی بیش از ۱۰۰ عدد تجهیزات در معابر و بزرگراه‌های منتهی به ناحیه یک جانمایی و نصب شد.
وی با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کاربران ترافیکی در معابر عمومی با افزایش ایمنی معابر و رعایت قانون اظهار کرد: شناسایی و اجرای عملیات ایمن‌سازی با توجه به بازدید‌های میدانی کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک، از مبادی ورودی و خروجی و همچنین معابری که نیاز به نصب، مرمت و یا نوسازی تجهیزات ایمنی ترافیکی انجام می‌شود.
به گفته این مسئول در همین راستا ۳۷ قطعه استوانه در معابر پر تردد شهامت، میعاد و میثاق شمالی، بلوار میلاد و بزرگراه شهید هاشمی، ۳ بشکه ترافیکی در خیابان‌های شهید رحمانی، دانشکاه مقابل معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، ۷ عدد شورن در میدان شهید لطیفی، پل شهید صنیع خانی، بلوار شقایق و بزرگراه شهید تندگویان نصب شده است.
همچنین به منظور اطلاع‌رسانی و یادآوری به رانندگان تابلو احتیاط عبور عابر پیاده در بلوار شقایق، دو تابلو پارک مطلقاً ممنوع در تقاطع خیابان میثاق شمالی و شقایق، تابلو دور برگردان در معبر میثاق شمالی و دو تابلو گروهبانی در بزرگراه‌های شهید تندگویان و شهید هاشمی جانمایی شده‌اند.
انتهای پیام/