مناجات‌خوانی مداحان مشهور ایران در کربلای معلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس»؛ موکب محبان علی ابن ابیطالب(ع) همزمان با ایام عید نوروز و ماه رمضان، ۱۶ شب مناجات‌خوانی در کربلای معلی برگزار می‌کند. در این مراسم حجج‌اسلام سیدعباس موسوی مطلق، علی سعیدیان و جواد نوری سخنرانی و سیدمحمود علوی و سیدامیر حسینی مناجات‌خوانی می‌کنند. امیر کرمانشاهی، احمد نیکبختیان، مهدی رعنایی، […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سردبیر پرس»؛ موکب محبان علی ابن ابیطالب(ع) همزمان با ایام عید نوروز و ماه رمضان، ۱۶ شب مناجات‌خوانی در کربلای معلی برگزار می‌کند.
در این مراسم حجج‌اسلام سیدعباس موسوی مطلق، علی سعیدیان و جواد نوری سخنرانی و سیدمحمود علوی و سیدامیر حسینی مناجات‌خوانی می‌کنند.
امیر کرمانشاهی، احمد نیکبختیان، مهدی رعنایی، علی پورکاوه، مهدی مختاری، امین قدیم، حسین خلجی، سیدمحمدرضا نوشه‌ور، پیمان محمدنژاد و فریدون کریم‌پور نیز در این مراسم روضه‌خوانی خواهند کرد.
این مجلس مناجات از فردا سه‌شنبه ۲۹ اسفندماه مصادف با هشتم رمضان تا ۲۳ ماه رمضان از ساعت یک با مداد در خیمه‌گاه حسینی کربلای معلی برگزار می‌شود. صفحات اینستاگرامی javad.noori۵۳ و hajfereydon این مراسم را پخش زنده می‌کنند.
 
انتهای پیام/
منبع: مهر